День Дошкілля вся країна святкує, радість і щастя малятам дарує

28 вер. 2021
Знову осінь. Багряно – листопадна, відкрита усім вітрам. А що є найпримітнішим цієї пори в календарі – це свято освітян – Всеукраїнський день дошкілля. Хоча свято це й молоде, та встигло вже стати народним. Мабуть, тому, що всі ми родом із Країни дитинства. І так важливо, щоб дитинство кожного малюка було світлим, радісним і творчим.

«Серце відкрите для дітей» - саме під таким лозунгом 27 вересня 2021 року  було проведено День Дошкілля у дошкільному навчальному закладі яслах-садку  №18 «Росинка».

На ігровому майданчику  відбулася  ранкова зустріч малят «Світ дитинства»: інструктор з фізвиховання Баловнєва Олена провела гімнастику під запальні улюблені дітям  хіти, а вихователь старшої групи «Капітошка» Дахневич Наталя запропонувала малюкам цікаву гру- вікторину «Що?Де?Коли?» . Керівник музичний Шорохова Тетяна підготувала музичні цікавинки «Мелодійні загадки»  та разом з  вихователем-методистом Долгой Мариною привітала  всіх працівників закладу  з професійним святом.

Найменші малята групи «Курчатка» спільно з вихователем Черепнею Мариною організували «Веселе чаювання», на якому визначили важливість професії вихователя  та пригостили  педагогів солодкими  смаколиками. Діти групи  «Зернятко» (вихователь Голопьорова Вікторія) подарували колективу «промінці сонечка» з лагідними словами - привітаннями.

Несподіваним сюрпризом  стало відеопривітання від випускників ЗДО та батьківського комітету.

Усі - і дорослі, і малі - отримали  від свята задоволення, веселі посмішки та  неймовірні враження.

61c9ac66705a1b0e9e552bdca449ef59.md.jpg

e44845612aa0e255c8075363ff681fbf.md.jpg

89333275d0e62bd5614c742cd08d6d37.md.jpg

7191e806c140fb2216abca04cc2c1aed.md.jpg