Бабин Яр – страшні сторінки історії

27 вер. 2021
У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2 проходять заходи, присвячені 80-й річниці початку масових розстрілів у Бабиному Яру. 29 вересня Україна і світ вшановують жертв злочину, що забрав понад 100 тисяч життів. Бабин Яр став символом Голокосту в Україні та братською могилою для понад ста тисяч цивільних громадян і військовополонених.

Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж "просто зайвими".

У 5-9 класах проходять тематичні виховні години «Пам'ять про минуле», а у 8-А класі (класний керівник Євгенія Квятковська) проведено відкритий урок пам’яті «Трагедія в Бабиному Яру».

У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури на тему «Бабин Яр як наслідок Голокосту».

bf13ea4eeaf8f2f778a5fe478cec23dc.md.jpg

f8050a09e8d5ad94fc537f2ef131a221.md.jpg

Підготовка до НМТ
У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулася зустріч з підготовки до НМТ-2024

Проєкт «Теплі обійми» розпочинається
Управління освіти Бахмутської міської ради долучилося до проєкту «Теплі обійми», реалізація якого стала можлива завдяки співпраці Центру підтримки бахмутян у м. Київ "Яповернусь_БАХМУТ" з українським брендом жіночого одягу Wonder.

Стресостійкість – важлива риса педагога
Війна – потужний чинник стресу, тож цілком природно, що багато людей зараз відчувають тривожність, пригніченість, не можуть знайти в собі сили на буденні та робочі справи.