Місячник "Увага! Діти на дорозі"в Бахмутській школі № 2

22 вер. 2021
Традиційно в Бахмутській школі № 2 протягом вересня під час місячника "Увага: діти на дорозі!” проходить вивчення правил безпечної поведінки на вулицях і дорогах, тому що саме на початок навчального року припадає пік дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Головною метою місячника є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах. За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно ж, забули правила безпечної поведінки на дорогах. До проведення заходів були залучені усі учні школи. Класні керівники проводили бесіди-інструктажі з тем «Мій шлях до школи!», «Зі знаками дружи – не знатимеш біди». Протягом першої декади вересня в школі пройшли тематичні виховні заходи: «Азбука дорожнього руху» в 1-2 класах; практичні заняття «Правила безпеки під час переходу вулиці» в 3-4 класах; виховна година «Увага! Діти на дорозі!» в 5-6 класах та «Будь обережним на дорозі» в 7-8 класах.

З метою посилення нагляду за дітьми оновлено куточок безпеки дорожнього руху у вестибюлі школи. В шкільній бібліотеці створено книжкову поличку на дану тематику. Всіх дітей, батьків та відвідувачів школи дуже зацікавила розгорнута демонстрація тематичних  дитячих малюнків «Безпека дорожнього руху». Проведено класні батьківські збори, де також розглядалися питання про безпечний перехід дітей зі  школи додому та з дому до школи. Розроблені та узгоджені з батьками учнів схеми маршрутів «Дорога до школи», які оформлені в кожному учнівському щоденнику.

Отже, робота з даної теми виходить за межі місячника і має своє продовження в урочний та позаурочний час протягом усього навчального року. Мета такої безперервної роботи передбачає систему профілактики та зменшення в цілому дорожньо-транспортних пригод серед учнів школи.

eef0c9b6c5825907b8477641296cb59b.md.jpg

0cf9071ff604016db89c2ba2e92ed760.md.jpg

07489d28d06c2035d70fa1decceebb68.md.jpg

014732f8df910df1526dfe07ae103fd1.md.jpg

124b631a1cd0a3b0db8b0e6d00277c85.md.jpg

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

26 квіт. 2024
Охорона праці – запорука життя!
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини