Про проведення акції «Всесвітній день прибирання»

17 вер. 2021
Усі заклади освіти 16-17 вересня взяли участь у акції «Всесвітній день прибирання», з метою формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля серед громадян.

На  тематичних заняттях «Збережемо нашу планету» діти усвідомили, що Земля – це дім, у якому вони  живуть. Дім, частиною якого вони є! І від того, як вони будуть себе у ньому поводити, буде залежати  життя. Організувавши цікаві форми роботи: трудовий десант «На сортувальному майданчику», доозвілля-змагання «Обирайте забруднене місце й сміливо вирушайте вперед», педагоги залучили малят до прибирання навколишньої теритрії.

Спільними зусиллями  освітяни очистили від сміття та привели до ладу прилеглі території,  ігрові та спортивні майданчики.

Протягом акції прибрано Братську могилу партизан громадянської війни 1919 р. та радянських воїнів Південно – західного фронту, які звільняли м. Бахмут у 1943 році, розташовану у центральному парку, могили радянських воїнів, підпільників та партизанів, Героя Радянського Союзу Рясного М. В, партизана Корсунського В. Б. (вул.Горького,3), облаштовано територію біля пам'ятника воїнам-землякам по вул. Патріса Лумумби, 80.

d7c8e58e337e15d1169318959ab81579.md.jpg

430f7975800d91e206ea576ba7da9685.md.jpg

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти