Шкільне самоврядування в дії

16 вер. 2021
У Бахмутському НВК №11 відбулось спільне засідання Ради органу учнівського самоврядування, Ради командирів 5-11 класів та шкільного Парламенту. На засіданні учнівського самоврядування були присутні заступник директора з виховної роботи Олена Подопригора, педагог- організатор Марія Кузьмінова та соціальний педагог Валерія Безпальчук. В ході заходу, учнями було визначено структуру ради на навчальний рік, розподілено обов'язки серед членів ради.

Шляхом відкритого голосування члени учнівської ради затвердили  план проведення засідань ради на І семестр. Також, старшокласники обговорили  роль учнівського самоврядування щодо підготовки та проведення  у жовтні 2021 року загальношкільних  виборів Президента шкільного Парламенту та міністрів Парламенту шкільного самоврядування.

Важливим питанням стало внесення змін до вже існуючих Правил поведінки здобувачів освіти Бахмутського НВК №11. Зміни, запропоновані учнями, стосувались таких пунктів Правил: вимоги до зовнішнього вигляду учнів, поведінка на заняттях та під час перерв, дисципліна учнів під час перебування в НВК та в по­зашкільний час, правила поведінки в їдальні. Члени Ради командирів обговорили шляхи підвищення активності та ролі учнівського самоврядування на класному та загальношкільному рівні.

Бажаємо всім органам учнівського самоврядування НВК ефективної та плідної роботи. Готуємось до виборів Президента шкільного Парламенту та міністрів Парламенту шкільного самоврядування!

4c4bcbf3dc1119333de0cc99ff124785.md.jpg

fd560d4f0f4204e31b93a6c5154b3fad.md.jpg

6dbcdf6b61af818454cc83fdd967fe26.md.jpg

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

26 квіт. 2024
Охорона праці – запорука життя!
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини