Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр м.Бахмута»

14 квіт. 2021
Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут»

- вчителя-дефектолога (на час соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника),

- вчителя-логопеда.

комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр м. Бахмут», яка знаходиться за адресою м. Бахмут, вул. Корсунського, 65, (приміщення Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 Бахмутської міської ради Донецької області)

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога;
  • стаж роботи за фахом не менше двох років.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії (особисто або поштою) письмову заяву про участь у конкурсі.

До заяви про участь у конкурсі особа подає такі документи:

-резюме у довільній формі;

-копію паспорта громадянина України;

-копію трудової книжки;

-копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня та документів, які підтверджують підвищення кваліфікації;

-заповнений особовий листок з обліку кадрів з автобіографією;

-письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

-інші документи, які не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Термін подачі документів: 30 днів з дня виходу оголошення.

Конкурс проводитиметься за адресою: м. Бахмут, вул. Б. Горбатова, 42 (приміщення Управління освіти Бахмутської міської ради)

Додаткова інформація надається за телефонами
(06274) 44-15-51, (06274) 44-15-50, ел. пошта  [email protected]

3 трав. 2024