Карантин не перешкода творчим талантам!

26 лют. 2021
Своєрідним випробуванням для учасників зразкового ансамблю танцю «НЄПОСЄДИ» з Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського став період карантинних обмежень з березня 2020 по лютий 2021.

Але терпіння, наполегливість та плідна праця допомагають «НЄПОСЄДАМ» в досягненні успіху.   Зі своєю новою програмою діти брали участь в конкурсах різного рівня, а скарбничка перемог поповнювалась кожного місяця. З творчістю  танцювального гуртка  познайомились в багатьох містах України: м. Чернівці - фестиваль хореографічного мистецтва «Весняна феєрія танцю» - переможці, м. Бердянськ - Всеукраїнський дистанційний фестиваль-форум ім. А. К. Саркісянца «BERDANCE-2020» приніс три 1 місця, м. Харків -  Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановита країна» - трикратні лауреати 1 ступеня, м. Київ –Всеукраїнський дитячий фестиваль «Зоряні малята» - переможці  фестивалю, м. Київ - Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» - 1 місце, м. Київ – Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Талановитий Я» - чотири 1 місця та Особлива відзнака конкурсу, м. Братислава (Словаччина) - Міжнародний конкурс мистецтв «Wintermelodi 2020» – двократні лауреати 1 ступеня, лауреати 2 ступеня, та володарі  ГРАН-ПРІ в номінації хореографічне мистецтво, м. Берлін   (Німеччина) – Міжнародний конкурс мистецтв «Weihnachtssterne-deutschland» - трикратні лауреати 1 ступеня. Учасники ансамблю отримали високу  оцінку, рецензії  на кожен номер, позитивні відгуки від компетентного журі, подарунки від організаторів конкурсів  та запрошення на міжнародний конкурс до Словаччини в наступному році.

Лютий 2021 року став наступною сходинкою перемог зразкового ансамблю танцю «НЄПОСЄДИ». Дистанційна участь в обласному етапі  Всеукраїнського відкритого фестивалю хореографічного мистецтва «Галицькі барви» подарувала юним талантам призові місця:    танок «Растішки» (молодша група) – 1 місце,  аджарський танець «Гандаган» - 1 місце,    танок «Діти гір» (старша група) - 1 місце,  а також можливість позмагатися на конкурсі в м. Львові.

Наше місто пишається обдарованими дітьми та  своїм майбутнім!  Так тримати, юні таланти!

42a45fb54ed19a0e4bfc557975f88e77.md.jpg

f79503f0b133e7a19347750796b2de2a.md.jpg

09f769833e336410f076ab78b2b8fde5.md.jpg

20d8a8b71a2419f8103d63333172983e.md.jpg

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

26 квіт. 2024
Охорона праці – запорука життя!
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини