Акція «Від чистого серця» в Артемівській школі №7

14 жовт. 2014

13 квітня 2014 року в Артемівській школі №7 у рамках акції «Від чистого серця», яку проводить благодійний фонд «Дар», дітям із сімей вимушених переселенців була надана гуманітарна допомога у вигляді наборів засобів для особистої гігієни, які директор фонду Людмила Газіна вручила кожній дитині.

Такі акції є яскравим прикладом гуманності, небайдужого ставлення до тих людей, які потребують підтримки.

Батьки учнів, які тимчасово вимушені проживати в нашому рідному місті Артемівську, вдячні за надану допомогу благодійному фонду «Дар» в особі його засновника Дмитра Олексійовича Реви.

Підготовка до НМТ
У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулася зустріч з підготовки до НМТ-2024

Проєкт «Теплі обійми» розпочинається
Управління освіти Бахмутської міської ради долучилося до проєкту «Теплі обійми», реалізація якого стала можлива завдяки співпраці Центру підтримки бахмутян у м. Київ "Яповернусь_БАХМУТ" з українським брендом жіночого одягу Wonder.

Стресостійкість – важлива риса педагога
Війна – потужний чинник стресу, тож цілком природно, що багато людей зараз відчувають тривожність, пригніченість, не можуть знайти в собі сили на буденні та робочі справи.