Випробування повітряного змія учнями Артемівської школи №12

13 жовт. 2014
Є багато способів цікаво та весело провести час на свіжому повітрі: неважливо, в місті, на дачі або в парку. Один з них - самим зробити повітряного змія та запустити його.

Важко уявити собі більш приємне та романтичне проведення часу. Адже змій, що рине в повітрі, - це і твір мистецтва, і найперший в історії людства літальний апарат, і предмет гордості для того, хто зробив його своїми руками.

10.10.2014 року Центр технічної творчості дітей та юнацтва організував для учнів шкіл міста змагання з запуску таких зміїв. Оцінювало роботу юних майстрів компетентне журі.

Учні школи №12 прийняли активну участь у цих змаганнях. Підготовка була цікавою та творчою. Така робота приносить непідробну радість. Щоб отримати її, потрібно трохи терпіння та працьовитості, папір для креслення, тканину або папір для самого змія, кілька дерев'яних рейок і прутиків, а також міцна нитка.

Погода видалась сприятливою для запуску конструкцій. Прийшов час випробувати їх у справі. Наші хлопці отримали І місце.

Учасники змагань отримали велике задоволення від підготовки до змагання та від високої оцінки своєї праці.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024