Зробити свою школу квітучою

22 жовт. 2015

У рамках роботи над проектом «Хай буде квітучою наша люба школа» учні 4-А та 4-В класів Артемівської ЗОШ №12 разом із класними керівниками Галиною Синельниковою та Тетяною Трегубенко у тісній співпраці з батьками висадили на території школи 25 кущів декоративних рослин. Серед них сибирика, жасмин, дейція, голдвинтер та спірея.

Під час роботи класні керівники вчили дітей бачити красу природи, розповідали про необхідність бережливого ставлення до неї, примноження природних багатств.

Навесні всі ці рослини прикрасять шкільне подвір’я і будуть милувати очі учнів, учителів, батьків та гостей школи.

#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.

15 трав. 2024
Дошкільнята рідну землю вишиванками прославляють
Щорічно в травні відзначається День вишиванки - свято традиційного українського одягу, що об'єднує нас усіх в єдиному патріотичному дусі.