Кращий читець – 2014

12 бер. 2014
Щорічний міський конкурс «Кращий читець - 2014» відбувся в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. До них належить ім'я геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка, якому в цьому році виповнюється 200 років з дня народження. Саме цій події було привчено щорічний міський конкурс «Кращий читець - 2014», який відбувся в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням. Метою конкурсу є популяризація та пропаганда творів українських поетів, розвиток мистецтва художнього слова, вдосконалення і підвищення виконавської майстерності читців.

У конкурсі взяли участь 33 учні 3 і 4  класів  шкіл нашого міста.

Діти, потрапивши у невимушену атмосферу творчості, ніби розквітали, змінювалися, дивували багатогранністю своїх умінь і можливостей.

Виступи учасників конкурсу оцінювалися журі за такими критеріями: художній рівень виконавської майстерності, виразність та сценічна культура, відповідність репертуару, творчий підхід у доборі репертуару.

Переможцями конкурсу стали:

• в номінації «Твори Т.Г. Шевченка»:

1 місце – Тищенко Ганна (НВК №11),

2 місце – Пруднікова Дар’я  (ЗОШ №13) та Разумовська Катерина (ЗОШ №18),

3 місце – дует у складі Молчанова Олександра та Вялої Владислави (ЗОШ №9),

Ткаченко Валерія (ЗОШ №15) та Кривко Ілля (ЗОШ №10).

• в номінації «Твори про Т.Г. Шевченка»:

1 місце – Гордєєв Вадим (ЗОШ №12) та Дончекно Марія  (ЗОШ №5),

2 місце – Даниленко Софія  (ЗОШ №15),

3 місце – Міхєєв Дмитро (ЗОШ №2), Кокул Єгор (ЗОШ №5),

Ходжаєва Ганна (ЗОШ №10).

• в номінації «Твори сучасних українських письменників»:

1 місце – Карпова Карина (ЗОШ №18),

2 місце – Жизневський Данило (ЗОШ №24) та Шандро Вікторія (ЗОШ №15),

3 місце –  Шулєпова Софія (ЗОШ №12) та Ємельянова Олена (ЗОШ №10).

Вітаємо школярів із перемогою!

30 квіт. 2024
#ТиЯк? Турбота про ментальне здоров'я
Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе.

29 квіт. 2024
Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

29 квіт. 2024
Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес