Урочисті зустрічі «З Бахмутом у серці»

27 черв. 2024
«З Бахмутом у серці» — це не просто святковий захід, це символ єднання та підтримки, який показує, що навіть у найважчі часи ми можемо залишатися сильними та згуртованими.

Завдяки небайдужості дорослих, а саме за ініціативи Управління освіти та за сприяння Бахмутської міської військової адміністрації, випускники Бахмутської міської територіальної громади уже вдруге мали змогу зустрітися в Києві та Дніпрі. Діти не повинні бути позбавлені свята, яке традиційно проходило на головній площі нашого міста. На урочисті зустрічі завітали звідусіль: Києва та Дніпра, Сміли та Кропивницького, Житомира та Вінниці, Одеси та Івано-Франківська, Павлограда та Слов’янська… і навіть з Норвегії та Словаччини. Так хотілося відчути атмосферу свята бахмутянам, яких жорстоко розлучила війна.
Цьогоріч випускається 805 учнів, серед них здобули базову загальну середню освіту - 448, з відзнакою – 39; повну загальну середню освіту – 357, отримали медалі – 28 учнів.
На урочистостях у Дніпрі були присутній Олексій Рева, начальник Бахмутської міської військової адміністрації, у Києві – Марина Іванушкіна, керуюча справами виконкому Бахмутської міської ради. І уже за традицією  свято  відкрив Олексій Рева для випускників із Києва та Дніпра завдяки сучасним технологіям.
Час іде, змінюються обставини, а традиції Бахмута живуть і в евакуації: випускники-медалісти отримали від Благодійного фонду «ДАР «золоті серця», що символізують любов до рідного міста, випускники 9 класів, які закінчили школу з відзнакою, отримали футболки з логотипом нашого міста.
Усього цього не було б, якщо б не люди, які допомогли з організацією свята. Висловлюємо щиру вдячність за гостинність нашим друзям із громадської спілки Освіторія, Новопечерська школа та Університет імені Альфреда Нобеля. А також вдячні за музичне оформлення  нашого свята Martynova Culture Centre та Мистецька Школа 1 м.Бахмут.
Завдяки всім причетним дорослим цей день став незабутнім для бахмутських випускників, подарувавши їм радість та надію. Нехай ці спогади надихають їх на нові звершення та досягнення в житті, а дух Бахмута завжди залишатиметься в їхніх серцях.

28 черв. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії #ЛітоЗКористю Конституція у візерунках вербового листя
На освітній локації "З Бахмутом у серці м. Жовті Води" на честь Дня Конституції України

28 черв. 2024
28 червня- День Конституції України
З нагоди 28-ї річниці прийняття Конституції, яку Україна відзначатиме 28 червня цього року, в класах Бахмутської школи № 2 пройшли бесіди про символи нашої держави, обов’язки та права дітей: «Пам’ятай і знай свої права».

27 черв. 2024
Відбулася чергова нарада директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ
На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася чергова онлайн нарада директорів закладів дошкільної освіти за участю головного бухгалтера централізованої бухгалтерії Управління освіти Бахмутської міської ради Ольги Віснянкіної, головного спеціаліста – юрисконсульта Управління освіти Аліни Нарикової, спеціалістів Управління Тетяни Коломак, Вікторії Рязанцевої, методиста відділу методичної та психологічної роботи Ірини Нікітіної та директорів закладів дошкільної освіти.