Зустріч з поетесою Надією Танчинець у Бахмутській ЗОШ №12

21 бер. 2024
Сьогодні у Всесвітній день поезії учні 10-11 класів, педагоги, завідувач бібліотеки, директор закладу Інна Астапова, заступник директора Валентина Вітко та методист Управління освіти Інна Міщенко мали чудову нагоду познайомитися з української поетесою Надією Іванівною Танчинець.

Пані Надія в своєму житті поєднує творчість з роботою вчителя фізики. Обожнює своє рідне Закарпаття і віддає вподобання активному відпочинку.

Надія Іванівна - людина з відкритою і доброю душею, яка залюбки поділилася з нами своїм особистим життям, розповіла про захоплення. Відповідала на всі запитання учнів і показала фотографії з сімейного архіву.

Разом читали чудову поезію авторки, в якій є глибина та виражені людські почуття.

Я не прагну слави світової,

Хочу сповідь вимовити вголос

Мовою поезії живої,

Що зросла в душі,

Мов хлібний колос.

Хочу поділитися думками,

Що мене доповнили до краю,

Мовою нам даною із вами.

Кращої за неї я не знаю.

(Н. Танчинець)

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!

#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка - символ України, кожної великої родини
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.