Учні Бахмутської ЗОШ №12 подорожують у світ казок

19 бер. 2024
Світ казок - це чудовий світ, у який кожен день відправляється дитина. Цей світ такий добрий, чарівний, привабливий. Казка несе нам радість і відчуття хвилюючого дива, у ній завжди знайдеться щось нове, цікаве і повчальне.

Напередодні Всесвітнього дня казки учні початкової школи продовжили знайомство з неймовірними історіями з книжки "Казки навиворіт" авторки Каті Сіль.

Цього разу читали казку "Усе можливо, якщо ти Бичок". Діти порівняли сучасного Солом'яного бичка, стильного, привабливого, винахідливого з відомим усім нам Солом'яним бичком з української народної казки. Знайшли спільне та звернули увагу на відмінність цих героїв. Разом фантазували з приводу незвичайної крамниці, про яку розповідається у казці. Діти вигадували прикольні товари, якими б можна було доповнити вітрини чудернацького магазину, і від цього мати ще більшу кількість зацікавлених відвідувачів. Придумували продовження казці. Бо класно, коли казка закінчується так, як хочеться саме тобі!

Вкотре отримали купу позитивних емоцій та насміялись від душі.

Також було проведено захопливу вікторину, де діти змагалися у знаннях про улюблених казкових персонажів та події. Учасники відповідали на запитання, пов'язані з найвідомішими казками, загадками та загальними фактами про казковий світ. Учні з зацікавленням обговорювали свої відповіді та ділилися своїми улюбленими казками. Ця вікторина стала важливою нагодою для дітей виявити свою увагу та знання про світ казок, вкотре повернутися до добрих спогадів.

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!