#ОсвітніЛокаціїВДії "Весняне кафе" в Одесі

7 бер. 2024
Напередодні чарівного весняного свята педагоги Оксана Дудка (ДНЗ №49) та Ганна Онищенко (ДНЗ №31) за підтримки освітнього осередку «З Бахмутом у серці м. Одеса» запросили до «весняного кафе» дітей Бахмутської міської територіальної громади, їхніх мам та бабусь.

Першою стравою став салат «Святковий», куштуючи який учасники повинні були із зав’язаними очима відгадати на смак фрукти та овочі. Далі всіх чекав «Сюрприз від шефа» - майстер-клас із виготовлення квітки гіацинту

19 трав. 2024
Незламні освітяни Бахмута в Новочерській школі
18 травня освітяни Бахмутської міської територіальної громади на чолі з начальником Управління освіти Оксаною Карпець мали можливість відвідати День відкритих дверей у Новопечерській школі, куди з’їхалися близько 700 педагогів з усіх куточків України

17 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Українська вишиванка-гордість нації
Українська вишиванка — це не лише елемент традиційного одягу, але й символ національної культури, спадщини та ідентичності.

17 трав. 2024
Згадка про рідне місто – як ковток повітря
«Для мене це про велику історію мого краю, велику історію країни, яка просто закарбувалася в кожному будиночку цього маленького, дуже яскравого, дуже теплого, затишного міста», - розповідає українській діаспорі в місті Леон (Іспанія) директор закладу дошкільної освіти № 39 «Кульбабка», корінна бахмутянка Тетяна Мотичкіна.