Заняття доброти для дошкільнят

29 лют. 2024
Через російську агресію щоденне життя українських дітей сповнене тривогами та небезпеками, сотні тисяч дошкільнят регулярно ховаються в укриттях від ворожих ракет.

Але віра в добро дарує надію на перемогу над злом та світле майбутнє України. Одним з джерел добра та позитиву для дітей вже традиційно є Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Вихователі закладів дошкільної освіти  № 6, 10, 18, 25, 27, 36, 39, 40, 47, 49, 54, 55, 56, 58, ЗДО «Зіронька» долучилися до проведення проєкту за ініціативи Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам “Щаслива лапа” та провели  з дітьми інтегровані онлайн-заняття «Мандрівка в країну доброти», заняття - акції "Наш садочок за виховання відповідального ставлення до тварин!", «Щасливі лапки».  У межах проєкту разом з малятами переглянули   мультфільм "Забери мене додому", пограли  в  дидактичні ігри "Зоомагазин", «Добре, погано», «Квітка добра»,  закріпили правила догляду  за домашніми улюбленцями під час  вправи "Догляд за тваринами", порухалися  разом з Псом  Патроном, цікаво провели День пригод з песиком Лапунчиком. Дошкільнята  дізнались, що тваринкам потрібен дбайливий догляд, правильне харчування, регулярні прогулянки. Діти разом з батьками створювали ілюстрації  «Добро врятує світ».

Ставлячись до тварин з добротою та співчуттям, дитина вчиться поважати тих, хто слабший. Добре ставлення до тварин допомагає малюкові стати гуманною людиною й повноцінним членом суспільства. Діти, які виявляють у поведінці справедливість, доброту й милосердя до тварин - шляхетні й уважні до людей.

Не забуваймо про те, що ми одна велика сім’я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі. Будьмо чуйними! Зробимо цей світ добрішим!

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».

29 квіт. 2024
Всесвітній тиждень імунізації в закладах дошкільної освіти
#World Immunization Week 2024# В Україні, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Всесвітній тиждень імунізації.