Оголошено конкурс на зайняття посади директора інклюзивно–ресурсного центру комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут"

12 січ. 2022
Управління освіти оголошує конкурс на зайняття посади директора інклюзивно–ресурсного центру комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут»

УМОВИ
проведення конкурсу

на зайняття посади директора інклюзивно–ресурсного центру

комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр м. Бахмут»

Найменування

і місцезнаходження закладу

Комунальна установа «Інклюзивно – ресурсний центр м. Бахмут»

84511, Донецька обл., м. Бахмут,  вул.Б.Горбатова, буд. 57

Найменування посади

Директор інклюзивно–ресурсного центру

Посадові обов’язки

Забезпечує:

- проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту (здійснюється практичними психологами інклюзивно-ресурсного центру), розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей дитини.

- надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти (не відвідують заклади освіти) та не отримують відповідної допомоги.

- надання консультацій та взаємодію з педагогічними працівниками закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладів освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, з питань організації інклюзивного навчання.

Консультування батьків або законних представників дітей з особливими освітніми потребами стосовно мережі закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, інших  закладів освіти,  які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, та зарахування до цих закладів.

- планування та організацію роботи КУ «ІРЦ м.Бахмут», видає відповідно до компетенції накази, контролює їх виконання, затверджує посадові інструкції фахівців (консультантів) КУ «ІРЦ м.Бахмут».

- охорону праці, дотримання законності у діяльності КУ «ІРЦ м.Бахмут».

- призначає на посади фахівців (консультантів) КУ «ІРЦ м.Бахмут» та звільняє їх з посад відповідно до законодавства.

- створює належні умови для продуктивної праці фахівців (консультантів) КУ «ІРЦ м.Бахмут», підвищення їх фахового і кваліфікаційного рівня, впровадження сучасних методик проведення психолого-педагогічної оцінки, новітніх технологій надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами.

- розпоряджається за погодженням із Засновником  та Управлінням освіти в установленому порядку майном КУ «ІРЦ м.Бахмут» та його коштами, укладає цивільно-правові угоди, забезпечує ефективність використання фінансових та матеріальних ресурсів.

- представляє КУ «ІРЦ м.Бахмут» у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

- подає уповноваженому органу управління - Управлінню освіти  річний звіт про діяльність КУ «ІРЦ м.Бахмут».

- веде облік осіб, які звернулися до КУ «ІРЦ м.Бахмут», шляхом формування їх електронного переліку в АС “ІРЦ” за визначеною формою.

- готує звітну та аналітичну інформацію про результати діяльності КУ «ІРЦ м.Бахмут».

Умови оплати праці

- посадовий оклад — 8071 грн. 00 коп. та інші доплати встановлені законодавством;

Кваліфікаційні вимоги до директора інклюзивно–ресурсного центру

КУ «ІРЦ м.Бахмут»

1.

Освіта, у тому числі післядипломна

вища освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія»)

2.

Стаж і досвід роботи за фахом, у тому числі на керівних посадах

стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років

Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у Конкурсі

- письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копія паспорта громадянина України;

- копія (копії) документа (документів) про освіту;

- заповнений особовий листок з обліку кадрів з автобіографією;

- копія трудової книжки;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних;

- лист ознайомлення із Законом України «Про очищення влади»;

- повідомлення про подання декларації кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (охоплює попередній рік), шляхом заповнення їх на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;

- копія військового квитка (за наявності).

10.02.2022

за адресою: 84500 Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Б.Горбатого, буд. 42, каб. № 208

Дата та місце початку конкурсного відбору, його тривалість

за адресою: 84500 Україна, Донецька область,

м. Бахмут, вул. Б.Горбатого, буд. 42.

Загальний час для проведення кваліфікаційного

іспиту становить 1 годину 20 хвилин, після  складання іспиту проводиться співбесіда

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про Конкурс та приймати документи для участі у Конкурсі

Федотчева Лідія,