Школа «Інтелект» радо відкриває двері!

16 вер. 2021
Управління освіти запрошує учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ долучитися до навчання у навчально-виховному центрі «Інтелект» з 1 жовтня упродовж навчального року для оволодіння основами базових дисциплін за підтримки педагогів-наставників у формі факультативних занять.

Цього року працюватимуть такі  відділення: філологічне (секції: українська мова, англійська мова, німецька мова), математичне (секції: математика 8-9 клас, математика 10-11 клас), природниче (секції: хімія, біологія), суспільствознавче (секції: історія, правознавство).

Заняття у центрі «Інтелект» - це чудова можливість розвитку пізнавальних інтересів,  інтелектуальних здібностей, формування професійної орієнтації, оволодіння методами наукових досліджень, а також ґрунтовна підготовка до участі в олімпіадах та ЗНО.

1 трав. 2024
Останній конкурс Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
Важливою складовою гри «Джура» є організація наметових таборувань. Сьогодні відбувся останній конкурс гри – Таборування, що поєднує військово-патріотичне виховання, фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу та сприяє досягненню виховного ідеалу гри – формування козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.

Зустріч із письменницею
Не секрет, що сучасні учні надають перевагу спілкуванню з гаджетами. Перед педагогами постає питання: як залучити дитину до вдумливого читання?

#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівна Писанка
Напередодні Великодня на освітній локації у м.Кривий Ріг відбулося свято "Чарівна Писанка" для дітей за участю педагогів Олександри Шакалової (Бахмутський НВК № 11), Наталі Бабінової (ЗОШ №7), Альони Черман (ЗДО №54), де діти розмальовували писанки, розважались та проводили весело свій час