Початок нового 2020-2021 навчального року

10 серп. 2020
Шановні учні, батьки, педагоги, громадськість! Управління освіти інформує, що новий 2020-2021 навчальний рік розпочнеться з 1 вересня відповідно до стану епідеміологічної ситуації в регіоні.

Рішення щодо обрання сценарію, за яким буде відбуватись навчання, визначатиме регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до рішення школи будуть працювати за одним із трьох сценаріїв:

• варіант перший – низький рівень захворюваності, відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;
  • варіант другий – високий рівень захворюваності, освітній процес забезпечується дистанційно;
  • варіант третій (змішаний, найбільш імовірний) – середній рівень захворюваності, освітній процес забезпечується як дистанційно, так і в закладах освіти з дотриманням правил дистанціювання та гігієни.

На даний момент розробляються моделі змішаної форми навчання у закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради, та очікуються алгоритми дій від Міністерства освіти та науки України та Головного державного санітарного лікаря України.

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!