Школа підтримки та навчання майбутніх керівних кадрів

25 вер. 2019
Уже кілька років поспіль при міському методичному кабінеті Управління освіти працює Школа молодого керівника та управлінського резерву, яка забезпечує підтримку талановитих учителів, сприяє професійному зростанню та навчанню майбутніх керівних кадрів, готує майбутніх заступників директора до управлінської діяльності, забезпечує розуміння взаємозв’язку всіх ланок та учасників освітнього процесу з коригуванням функціональних обов’язків адміністративно-управлінського персоналу, пропагує перспективний управлінський досвід закладів освіти міста.

В останній тиждень вересня в конферензалі Управління освіти було проведено перше заняття Школи молодого керівника та управлінського резерву з елементами тренінгу під гаслом «Складність будь-якої професії визначається тим, скільки спроб має зробити дилетант, щоб навчитися робити так, як робить професіонал».  Ознайомлюючи педагогів із планом роботи, завідувач міського методичного кабінету Тетяна Донченко представила керівника  Школи Олену Лавренко, заступника директора з НМР Бахмутського НВК№11. Також зазначила, що на заняттях присутні не тільки отримають теоретичну інформацію, але й зможуть її практично відпрацьовувати.

Захід розпочався вправою «Знайомство», яка дозволила учасникам дізнатися більше про своїх колег (ім’я, місце роботи, посаду та одну організаторську якість). Щоб діяльність Школи була успішною, педагоги обговорили й прийняли правила роботи. За допомогою вправи «Знаю, хочу дізнатися, дізнався» присутні визначили свої очікування від заняття.

У теоретичній частині учасники познайомилися з правовими і економічними основами сучасної освіти й управління; нормативно-правовими  документами, які регламентують освітню діяльність закладів.

Під час виконання практичної частини з теми «Риси сучасного керівника, принципи раціонального управління, специфічні вимоги до керівника» слухачі Школи виконали вправу «Організаційні якості керівника закладу освіти».  Педагоги об’єднували в групи якості, які допомагають управлінцям ефективно вибудовувати життєдіяльність закладу, зазначаючи, що сучасному керівнику нового тисячоліття притаманні риси лідера інноваційних перетворень. Наступним етапом практичної роботи була рольова гра, у ході якої педагоги розігрували  проблемні ситуації та пропонували управлінські рішення.

Підсумовуючи зроблене,учасники Школи заповнили останню частину таблиці «Дізнався», отримали домашнє завдання та настанову щодо подальшого розвитку професійної компетентної, постійного самовдосконалення управлінця.

17 трав. 2024
Дружня зустріч у День вишиванки

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка-код нації
Українська вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, це- генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Вишиванка єднає серця та Україну
Напередодні Дня вишиванки на освітній локації "З Бахмутом у серці в м. Жовті Води" розцвіла справжня українська краса на конкурсі "Вишиванка єднає серця, єднає Україну!