Увага! Зміни в тарифних планах проекту "Класна Оцінка"

17 черв. 2024
З 01.07.2024 р. змінюється вартість пакетів послуг. Проте, ви можете встигнути сплатити за послуги до підвищення цін.

Шановні користувачі!

Ми пишаємося нашою з вами співпрацею - багато років ми рухаємося в напрямку впровадження цифрових технологій в освіті.

В складні воєнні часи, попри проблеми із живленням та безпекою дата-центрів в Україні, ми намагаємося забезпечити безперебійність роботи системи і сайтів. Для цього ми використовуємо найкращі хмарні сервери та системи захисту від кібератак, які надають закордонні компанії. Але через значне зростання курсу долара з початку року ми вимушені з 01 липня 2024 року підвищити вартість пакетів послуг.

З 01 липня 2024 року вартість пакетів складатиме:
  • Пакет «БАЗОВИЙ» – 499 грн./рік
  • Пакет «САЙТ» – 2499 грн./рік (або 249 грн./місяць)
  • Пакет «САЙТ+» – 2999 грн./рік (або 329 грн./місяць)
  • Пакет «ПРОФЕСІОНАЛ» – 3999 грн./рік (або 439 грн./місяць)
Поспішайте:
Ви можете встигнути сплатити за послуги до підвищення цін.
Діючі договори залишаються в силі.
Увага! Договори, які ви будете замовляти, будуть надаватися вже з новими тарифами.

Шановні користувачі! Ми цінуємо, що ви з нами!
Дякуємо за розуміння.
Ми віримо в Перемогу України!
Слава Україні!

28 черв. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії #ЛітоЗКористю Конституція у візерунках вербового листя
На освітній локації "З Бахмутом у серці м. Жовті Води" на честь Дня Конституції України

28 черв. 2024
28 червня- День Конституції України
З нагоди 28-ї річниці прийняття Конституції, яку Україна відзначатиме 28 червня цього року, в класах Бахмутської школи № 2 пройшли бесіди про символи нашої держави, обов’язки та права дітей: «Пам’ятай і знай свої права».

27 черв. 2024
Відбулася чергова нарада директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ
На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася чергова онлайн нарада директорів закладів дошкільної освіти за участю головного бухгалтера централізованої бухгалтерії Управління освіти Бахмутської міської ради Ольги Віснянкіної, головного спеціаліста – юрисконсульта Управління освіти Аліни Нарикової, спеціалістів Управління Тетяни Коломак, Вікторії Рязанцевої, методиста відділу методичної та психологічної роботи Ірини Нікітіної та директорів закладів дошкільної освіти.