Перебої в роботі порталу 15 травня 2023 року

15 трав. 2023
На жаль, від кібератак не застраховані ні фінустанови, ні освітні установи. "Класна Оцінка" з ранку була під атакою.

Шановні користувачі Порталу!

На жаль в цей момент система працює зі збоями в результаті численних атак з різних джерел.
Вся наша команда в екстреному режимі працює над відновленням нормальної роботи системи, та відсічі зловмисникам, що намагаються заважати навчальному процессу.
Сподіваємось на розуміння.
Ми відіб'ємося - у нас найкраща команда, і високий рівень захисту проекту.
Ми вистояли і вистоїмо!

Слава Україні!

28 черв. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії #ЛітоЗКористю Конституція у візерунках вербового листя
На освітній локації "З Бахмутом у серці м. Жовті Води" на честь Дня Конституції України

28 черв. 2024
28 червня- День Конституції України
З нагоди 28-ї річниці прийняття Конституції, яку Україна відзначатиме 28 червня цього року, в класах Бахмутської школи № 2 пройшли бесіди про символи нашої держави, обов’язки та права дітей: «Пам’ятай і знай свої права».

27 черв. 2024
Відбулася чергова нарада директорів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ
На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2024 рік відбулася чергова онлайн нарада директорів закладів дошкільної освіти за участю головного бухгалтера централізованої бухгалтерії Управління освіти Бахмутської міської ради Ольги Віснянкіної, головного спеціаліста – юрисконсульта Управління освіти Аліни Нарикової, спеціалістів Управління Тетяни Коломак, Вікторії Рязанцевої, методиста відділу методичної та психологічної роботи Ірини Нікітіної та директорів закладів дошкільної освіти.