Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти

29 вер. 2012
27 вересня 2012 року у Києві відбулася розширене засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, приурочене Всеукраїнському Дню дошкілля.

Дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу "Кращий дошкільний навчальний заклад - 2012 року" відзначено дошкільний навчальний заклад   № 366 міста Харків.

Щиро вітаємо з перемогою!

1 лип. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії #ЛітоЗКористю "Я маю права та обов'язки"
Уявіть собі світ, де кожна дитина щаслива, вільна і захищена . Де діти мають право на освіту, здоров'я, любов і повагу. Такий світ може стати реальністю, якщо ми разом подбаємо про права дітей!

28 черв. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії #ЛітоЗКористю Конституція у візерунках вербового листя
На освітній локації "З Бахмутом у серці м. Жовті Води" на честь Дня Конституції України

28 черв. 2024
28 червня- День Конституції України
З нагоди 28-ї річниці прийняття Конституції, яку Україна відзначатиме 28 червня цього року, в класах Бахмутської школи № 2 пройшли бесіди про символи нашої держави, обов’язки та права дітей: «Пам’ятай і знай свої права».