Місячник профорієнтації та трудового навчання у ЗОШ №12

1 бер. 2024
Закінчився тематичний місячник профорієнтації та трудового навчання «Праця прикрашає людину», який був насичений різними подіями та заходами.

Упродовж місячника в класних колективах відбулися вікторини, відеопрезентації, години спілкування, інтерактивні ігри профорієнтаційного напряму «Ринок сучасних професій», «Професії моїх батьків», «Вибір професії – це вибір майбутнього» тощо. Вибору професії було присвячено засідання членів учнівського самоврядування,  Цікавими були відеоролики учнів 7-10 класів у межах шкільного відеочеленджу «Професії майбутнього», а учні 2-6 класів провели відеорозвідку «Українські страви – символи України».  Віртуальна виставка робіт учнів 2-11 класів з декоративно – ужиткового мистецтва показала різнобарвність талантів наших дітей.

Також упродовж лютого місяця були проведені заходи до пам’ятних дат України: заходи до вшанування воїнів – інтернаціоналістів, вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, відзначили 10 річницю спротиву російській федерації у Криму і другу річницю вторгнення рашистів на землі України. Готували відеопривітання воїнам до Дня Святого Валентина. Провели заходи до Дня рідної мови та  Дня Єднання.  А також не забули укріплювати ментальне здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя та рухову активність, повторити правила безпечного Інтернету, з працівниками ДСНС повторили правила мінної та пожежної безпеки тощо. А ще у нас з’явились нові друзі на Закарпатті – колектив Новоселицького ліцею.

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.