Директори ЗЗСО

Покровський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 Бахмутської міської ради Донецької області
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Бахмутської міської ради Донецької області
Опитненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Бахмутської міської ради Донецької області
Бахмутський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11-
багатопрофільний ліцей" Бахмутської міської ради Донецької області
Зайцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Бахмутської міської ради Донецької області
Бахмутська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 1 Бахмутської міської ради Донецької області

#ОсвітніЛокаціїВДії Українська вишиванка-гордість нації
Українська вишиванка — це не лише елемент традиційного одягу, але й символ національної культури, спадщини та ідентичності.

17 трав. 2024
Згадка про рідне місто – як ковток повітря
«Для мене це про велику історію мого краю, велику історію країни, яка просто закарбувалася в кожному будиночку цього маленького, дуже яскравого, дуже теплого, затишного міста», - розповідає українській діаспорі в місті Леон (Іспанія) директор закладу дошкільної освіти № 39 «Кульбабка», корінна бахмутянка Тетяна Мотичкіна.

Дружня зустріч у День вишиванки