Вас вітає Управління освіти
Бахмутської міської ради Донецької області!

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

1. Прогнозування і стратегія розвитку спроможної освітньої інфраструктури на території Бахмутської міської територіальної громади.

2. Забезпечення функціонування закладів освіти на території Бахмутської міської територіальної громади, доступності та якості освітніх послуг.

3. Впровадження дієвої системи національно-патріотичного виховання дітей на засадах регіонального компоненту та педагогіки сталого розвитку

4. Впровадження інноваційних проєктів, спрямованих на оновлення змісту, форм, методів і технологій навчання та виховання учнів в умовах Нової

української школи.

5. Забезпечення наступності та взаємодії закладів дошкільної освіти, початкової школи, базової середньої освіти для створення фундаменту успішного розвитку дитини в умовах Нової української школи.

6. Розширення та удосконалення досвіду застосування різних форм навчання: інституційної, дистанційної, вечірньої, індивідуальної, тощо.

7. Реалізація моделі інклюзивної освіти (визначення рівнів підтримки дітей з ООП) в умовах закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти через сумісну діяльність з комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут».

8. Підвищення рівня професійної компетентності педагогів через сумісну діяльність з комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради».

9. Посилення соціального захисту учасників освітнього процесу.

10. Удосконалення системи державно-громадського управління. Інтеграція освіти Бахмутської міської ТГ у міжнародний освітній простір.

11. Проведення моніторингових досліджень у сфері освіти.

12. Надання закладам та установам освіти практичної і методичної допомоги щодо моніторингу, зовнішнього незалежного оцінювання (національного мультипредметного тесту), охорони праці, техніки безпеки та цивільного захисту в  умовах воєнного стану, дослідження матеріально-технічних умов, навчально- методичного і кадрового забезпечення, енергозбереження, консультаційно- аналітичної допомоги стосовно стану дотримання законодавства у закладах та установах освіти, координація заходів щодо усунення недоліків у їх діяльності.

13. Здійснення інформаційної діяльності, в тому числі збір, аналіз,поширення та забезпечення доступу до інформації у сфері освіти, створення власних інформаційних систем і баз даних.

8 трав. 2024
Підсумки військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році
З метою формування національних цінностей, патріотизму та національної свідомості, ідеалів свободи, соборності та державності з 28.11.2023 року по 01.05.2024 року проведено І (територіальної громади) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура» в трьох вікових групах (молодша вікова група: 6-10 років; середня вікова група: 11-14 років; старша вікова група: 15-17 років).

7 трав. 2024
Підсумки виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Вели-кодні шедеври»
З 5 квітня по 5 травня 2024 року вперше пройшла виставка-конкурс деко-ративно-ужиткового мистецтва «Великодні шедеври», яку організував Бахмут-ський міський Центр технічної творчості дітей та юнацтва (Бахмутський ЦТТДЮ).

7 трав. 2024
Подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П‘ятьландіі»
У Бахмутській ЗОШ №12 пройшов незвичайний день: подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П’ятьландіі». Це дуже важлива подія як для батьків майбутніх п'ятикласників, так і для всього педколективу закладу освіти. Під час зустрічі діти знайомилися з майбутніми вчителями, із задоволенням спілкувалися.