Дистанційне навчання стає доступніше

7 трав. 2024
За сприяння Департаменту освіти і науки Донецької ОДА та Управління освіти Бахмутської міської ради на початку травня учні закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ знову отримали пристрої для більш якісного дистанційного навчання.

На цей раз 39 ноутбуків  надійшли  від донорської організації Європейський банк реконструкції та розвитку через посольство України у Великій Британії, а також від Уряду Об’єднаних Арабських Еміратів за підтримки Благодійної організації «Фундація Олени Зеленської». Робимо усе можливе, щоб наші учні мали змогу продовжувати навчання в наших закладах освіти, маючи необхідне технічне обладнання.
За можливістю  й надалі будемо працювати задля технічного забезпечення дистанційної освіти.

19 трав. 2024
Незламні освітяни Бахмута в Новочерській школі
18 травня освітяни Бахмутської міської територіальної громади на чолі з начальником Управління освіти Оксаною Карпець мали можливість відвідати День відкритих дверей у Новопечерській школі, куди з’їхалися близько 700 педагогів з усіх куточків України

17 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Українська вишиванка-гордість нації
Українська вишиванка — це не лише елемент традиційного одягу, але й символ національної культури, спадщини та ідентичності.

17 трав. 2024
Згадка про рідне місто – як ковток повітря
«Для мене це про велику історію мого краю, велику історію країни, яка просто закарбувалася в кожному будиночку цього маленького, дуже яскравого, дуже теплого, затишного міста», - розповідає українській діаспорі в місті Леон (Іспанія) директор закладу дошкільної освіти № 39 «Кульбабка», корінна бахмутянка Тетяна Мотичкіна.