Осмислюючи Чорнобильску трагедію

26 квіт. 2024
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.

Учні Бахмутських ЗОШ №№ 4, 7 зібралися на єдиних виховних годинах під назвою "Подорож до Чорнобиля" та "Пам'ятаємо про Чорнобиль". На цих уроках учні ознайомилися з цікавими фактами про Чорнобиль.

Тематичні уроки пам'яті , такі як "Чорнобиль - наш вічний біль душевний", "Чорнобиль у серці України, а тінь його по всій землі", "За хвилину до катастрофи", що пройшли у ЗОШ № 9, 12, поглибили розуміння дітей, як і чому сталася катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції

На ранкових зустрічах ЗОШ №№ 5,10 під лозунгами: "Звучить цього дня Чорнобильський сполох", "Екологічні наслідки Чорнобиля"  формували екологічну свідомість учнів та підвищували їх рівень освіченості з цієї проблеми.

НВК №11 організували ряд заходів: документальний літопис "Знання та пам'ять", уроки пам'яті "Форум про Чорнобиль", панельні дискусії "Чорнобиль після 38 років", під час яких учні обмінювалися думками та враженнями щодо того, як Чорнобиль вплинув світ після 38 років.

У ЗОШ №18 відбулася Меморіальна акція "Мирний атом застерігає!", де Шкільна Учнівська Рада звернулася до учнів із закликом бути прискіпливими та обережними, адже питання ядерної та радіаційної безпеки потребує спільних зусиль.

Під час годин спілкування учні ЗОШ №№2, 24, Іванівського ЗЗСО мали можливість дізнатися більше про те, які страшні наслідки мала ця трагедія для людей, їхніх батьків та оточення.

Пам'ятаємо Чорнобиль! Вчимося на помилках минулого! Разом будуємо безпечне майбутнє!

8 трав. 2024
Вшанування пам'яті загиблих у День пам'яті та примирення
Сьогодні, 8 травня, в День пам'яті та примирення, освітяни Бахмутської міської ТГ зібралися, щоб вшанувати пам'ять загиблих.

Заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Бахмутській ЗОШ №12
Сьогодні, 8 травня, ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років.

8 трав. 2024
Підсумки військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році
З метою формування національних цінностей, патріотизму та національної свідомості, ідеалів свободи, соборності та державності з 28.11.2023 року по 01.05.2024 року проведено І (територіальної громади) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура» в трьох вікових групах (молодша вікова група: 6-10 років; середня вікова група: 11-14 років; старша вікова група: 15-17 років).