Військово-патріотична гра "Сокіл-Джура"

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"

Всеукраїнська військово-патріотична дитячо-юнацька гра “Сокіл” (“Джура”) 2023-2024 н.р.

Всеукраїнська військово-патріотична дитячо-юнацька гра “Сокіл” (“Джура”) 2022-2023 н.р.

Всеукраїнська військово-патріотична дитячо-юнацька гра “Сокіл” (“Джура”) 2019-2020 н.р.

Міська гра «Сокіл» («Джура»). Конкурс «Рятівник»

Міська гра «Сокіл» («Джура»). Конкурс «Стрільба»

Міська гра «Сокіл» («Джура»). Конкурс «Відун»

День цивільного захисту в Бахмутській ЗОШ№12
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у закладі відбувся День цивільного захисту, який пройшов під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

25 квіт. 2024
Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у Бахмутській школі № 5 відбувся День цивільного захисту.

25 квіт. 2024
Ставимося до пожежної безпеки відповідально
Важко уявити життя сучасної людини без використання вогню. Завдяки йому люди живуть у комфортних умовах — у теплих будинках, освітлених приміщеннях, харчуються смачною їжею і щодня користуються предметами, створеними за допомогою полум’я.