1 жовтня
Міжнародний день людей похилого віку
2 жовтня
Міжнародний день проти насильства
2 жовтня  - Міжнародний день соціального педагога
3 жовтня  - День працівників освіти
4 жовтня  - Всесвітній день тварин
14 жовтня  - День захисника України
14 жовтня  - День Українського козацтва
24 жовтня  - Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй
28 жовтня
День визволення України від фашистських загарбників

Безпека дітей - турбота дорослих

Безпека дитини – одна з найважливіших турбот і тривог дорослих, тому педагоги змалечку навчають дошкільників основам безпечної поведінки на вулицях міста.

#Вакциновані і відкриті педагоги ЗОШ № 5

Контактуючи з великою кількістю людей щодня, освітяни мають підвищений ризик заразитися COVID-19 та поширювати цю хворобу. Саме тому більше 80 % працівників Бахмутської ЗОШ № 5 показали високий рівень соціальної активності та громадянської свідомості та мають щеплення.
16 вер. 2021

Школа «Інтелект» радо відкриває двері!

Управління освіти запрошує учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ долучитися до навчання у навчально-виховному центрі «Інтелект» з 1 жовтня упродовж навчального року для оволодіння основами базових дисциплін за підтримки педагогів-наставників у формі факультативних занять.
15 вер. 2021

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» у садочку «Кульбабка»

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Базовим компонентом дошкільної освіти передбачено забезпечення достатнього рівня необхідної компетенції дитини для безпечного перебування у навколишньому середовищі.
15 вер. 2021

Увага! «Пряма лінія»

16.09.2021р. з 1400 до 1500 відбудеться «Пряма лінія» начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Дроздової Наталі Юріївни.

У Бахмутській школі № 5 стартував Олімпійський тиждень

З метою поглиблення знань дітей про видатних спортсменів України, виховання любові до фізкультури та спорту, розвитку фізичних умінь, виховання спритності, витриманості, сміливості, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, 13 вересня у Бахмутській школі № 5 урочистим відкриттям розпочався Олімпійський тиждень приурочений Дню фізичної культури і спорту.
13 вер. 2021

У здоровому тілі здоровий дух

Напередодні вихідних у вихованців дитсадка №49 "Кріпиш" Бахмутської ТГ відбулося яскраве спортивне свято "У здоровому тілі здоровий дух".
13 вер. 2021

Фізкультурна розвага для малят садочку «Кульбабка»

У закладі дошкільної освіти №39 «Кульбабка» вихователі дітей раннього віку Анастасія Ткач та Наталя Брижанова провели фізкультурну розвагу «В гості до мами Мишки».
13 вер. 2021

Відбулася інструктивна нарада громадських інспекторів закладів освіти Бахмутської ТГ

На виконання плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2021 рік відбулася інструктивна нарада громадських інспекторів закладів освіти.
11 вер. 2021

Освітяни взяли участь у святкуванні дня народження міста Бахмут, якому цьогоріч виповнилося 450 років

Заклади освіти, підпорядковані Управлінню освіти, розпочали свою роботу на алеях верхнього парку, де всі охочі могли прийняти участь у різноманітних заходах.