ВІТАЄМО ВАС В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Потужна команда, до складу якої входять справжні майстри педагогічної справи та їх талановиті вихованці, кожного дня працює над тим, щоб покращити систему освіти громади.
  Сайт Управління освіти Бахмутської міської ради об’єднує всіх: заклади дошкільної освіти та вихованців, заклади загальної середньої освіти та учнів, заклади позашкільної освіти та творчу молодь, звичайно ж, батьків та педагогів, наших друзів та партнерів. Тут кожен зможе ознайомитися з усіма аспектами роботи Управління та його структурних підрозділів, а також знайти корисну інформацію саме для себе: починаючи від того, як записати дитину до садочка, та закінчуючи питаннями випускної кампанії.
  Шановні батьки! Ми з вами здатні побороти всі труднощі. Без вашої допомоги ми не в силах донести до сердець і розуму все те, що ви хочете бачити у своїх дітях.
  Ми завжди відкриті до спілкування, тож заходьте на наш сайт та не залишайтеся осторонь у питаннях освіти, науки та виховання.
  Разом до успіху кожного!

Вшануймо українців, які стали янголами нашої незалежної держави!

Щоденно у закладах освіти Бахмутської міської територіальної громади  о 9:00 проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, які загинули внаслідок збройної агресії.

ВІТАЄМО З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПСИХОЛОГА!

Сьогодні ми відзначаємо Всеукраїнський день психолога - день, присвячений тим, чия робота полягає в турботі про наше ментальне здоров'я, допомозі у вирішенні проблем і підтримці в складних життєвих ситуаціях. У сучасному світі, охопленому стресом та неспокоєм, роль психолога стає надзвичайно важливою, особливо в умовах війни. Складно уявити сучасне життя без кваліфікованого фахівця і мудрого порадника, що допомагає знайти правильне рішення, відновити душевну рівновагу, вселити впевненість, відчути позитивні емоції
Бажаємо всім представникам цієї благородної професії міцного здоров’я, мирного неба, спокою, терпіння та наснаги, вірити в краще і розв’язувати всі питання з натхненням, успіхів, досконалості в професійній сфері, нехай робота приносить вам не тільки зростання і набуття досвіду, але й задоволення від власної праці. Гарного вам настрою та усмішок на кожен день!

Електронна версія збірки

«Незламний Бахмут: війна очима освітян»

КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ ДАТ

Міжнародний день дитячої книги

Всесвітній день здоров’я

квітня

Роковини обстрілу російськими військами залізничного вокзалу у Краматорську

12  квітня

Всесвітній день авіації та космонавтики

12  квітня

День працівників ракетно-космічної галузі України

17  квітня

День пожежної охорони

18  квітня

День пам’яток історії та культури

20  квітня

День довкілля

23  квітня

Всеукраїнський день психолога

26 квітня

День Чорнобильської трагедії

28  квітня

День охорони праці

Результати вибору підручників

Бахмутська міська рада Міністерство освіти і науки України

Державна служба якості

освіти України

Департамент освіти і науки

Донецької облдержадміністрації

Донецький обласний інститут

післядипломної педагогічної освіти

Нова Українська школа

Бахмутська міська рада Управління освіти

22 квіт. 2024
Навчання протягом життя!
У суботу, 20.04.2024 вчителі школи Поліна Костюченко та Оксана Єршова відвідали Магістральну (не) конференцію міні EdCamp Dnipro "Освіта сьогодні: надолужити втрачене" в ліцеї Міжнародних відносин УМСФ.

21 квіт. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Відбулася ще одна консультація з української мови в межах підготовки до НМТ на освітній локації «З БАХМУТОМ У СЕРЦІ ПОЛТАВА»

19 квіт. 2024
День довкілля в закладах дошкільної освіти
Щороку в третю суботу квітня відзначається Український День довкілля. Це чудова можливість для дітей дізнатися про важливість дбайливого ставлення до природи та навчитись простих, але дієвих способів захисту довкілля, сформовати навички, орієнтовані на сталий розвиток, під час різних видів дитячої діяльності.