ВІТАЄМО ВАС В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Потужна команда, до складу якої входять справжні майстри педагогічної справи та їх талановиті вихованці, кожного дня працює над тим, щоб покращити систему освіти громади.
  Сайт Управління освіти Бахмутської міської ради об’єднує всіх: заклади дошкільної освіти та вихованців, заклади загальної середньої освіти та учнів, заклади позашкільної освіти та творчу молодь, звичайно ж, батьків та педагогів, наших друзів та партнерів. Тут кожен зможе ознайомитися з усіма аспектами роботи Управління та його структурних підрозділів, а також знайти корисну інформацію саме для себе: починаючи від того, як записати дитину до садочка, та закінчуючи питаннями випускної кампанії.
  Шановні батьки! Ми з вами здатні побороти всі труднощі. Без вашої допомоги ми не в силах донести до сердець і розуму все те, що ви хочете бачити у своїх дітях.
  Ми завжди відкриті до спілкування, тож заходьте на наш сайт та не залишайтеся осторонь у питаннях освіти, науки та виховання.
  Разом до успіху кожного!

Вшануймо українців, які стали янголами нашої незалежної держави!

Щоденно у закладах освіти Бахмутської міської територіальної громади  о 9:00 проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, які загинули внаслідок збройної агресії.

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто пожертвував своїм спокоєм і полишив минуле життя заради миру.

Найсміливіші, найвідважніші люди, ви – приклад для наслідування. Всі ви, кожен – є символами української незламності, рішучості і сили волі. Схиляємо голови перед вашою жертовністю. Завдяки вам Україна встояла.

З Днем українського добровольця!

Електронна версія збірки

«Незламний Бахмут: війна очима освітян»

КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ ДАТ

березня

Міжнародний жіночий день

березня

210-та Річниця від дня народження Великого Кобзаря (Т. Г. Шевченка)

13  березня

Роковини смерті Героя України Д. Чернявського

14  березня

День українського добровольця

Результати вибору підручників

Бахмутська міська рада Міністерство освіти і науки України

Державна служба якості

освіти України

Департамент освіти і науки

Донецької облдержадміністрації

Донецький обласний інститут

післядипломної педагогічної освіти

Нова Українська школа

Бахмутська міська рада Управління освіти

27 бер. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Цифрові лабіринти
Другий день канікул на освітній локації в м. Жовті Води пройшов у казковій атмосфері.
26 бер. 2024
«Сучасні онлайн інструменти»
Сучасні онлайн-інструменти як засіб партнерської взаємодії учасників освітнього процесу закладу дошкільної освіти
26 бер. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Ура! Канікули
Шкільні канікули – це чудовий час для дітей, щоб відпочити, зарядитися енергією та отримати нові знання.