ВІТАЄМО ВАС В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Потужна команда, до складу якої входять справжні майстри педагогічної справи та їх талановиті вихованці, кожного дня працює над тим, щоб покращити систему освіти громади.
  Сайт Управління освіти Бахмутської міської ради об’єднує всіх: заклади дошкільної освіти та вихованців, заклади загальної середньої освіти та учнів, заклади позашкільної освіти та творчу молодь, звичайно ж, батьків та педагогів, наших друзів та партнерів. Тут кожен зможе ознайомитися з усіма аспектами роботи Управління та його структурних підрозділів, а також знайти корисну інформацію саме для себе: починаючи від того, як записати дитину до садочка, та закінчуючи питаннями випускної кампанії.
  Шановні батьки! Ми з вами здатні побороти всі труднощі. Без вашої допомоги ми не в силах донести до сердець і розуму все те, що ви хочете бачити у своїх дітях.
  Ми завжди відкриті до спілкування, тож заходьте на наш сайт та не залишайтеся осторонь у питаннях освіти, науки та виховання.
  Разом до успіху кожного!

Вшануймо українців, які стали янголами нашої незалежної держави!

Щоденно у закладах освіти Бахмутської міської територіальної громади  о 9:00 проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, які загинули внаслідок збройної агресії.

РОКОВИНИ ТЕРАКТУ В КРАМАТОРСЬКУ

Два роки минуло від того страшного дня, коли росіяни вчинили черговий терористичний акт, відібравши безліч невинних життів на вокзалі в місті Краматорськ. Серед них була учениця Бахмутської школи №7 Валерія Шепеленко… Вона тільки починала свій шлях, який був трагічно обірваний…

Сьогодні ми згадуємо цю трагедію не лише, щоб вшанувати пам'ять загиблих, але й щоб нагадати про невідворотну потребу в мирі та безпеці. Немає виправдання тим, хто винний у війні!  Діти повинні жити в мирі, радіти життю, думати про щасливе майбутнє, а не шукати безпечного місця під час чергової повітряної тривоги.

Ми повинні зберегти пам’ять про всіх дітей, які стали жертвами цієї війни. Вічна пам’ять загиблим!

Електронна версія збірки

«Незламний Бахмут: війна очима освітян»

КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ ДАТ

Міжнародний день дитячої книги

Всесвітній день здоров’я

квітня

Роковини обстрілу російськими військами залізничного вокзалу у Краматорську

12  квітня

Всесвітній день авіації та космонавтики

12  квітня

День працівників ракетно-космічної галузі України

17  квітня

День пожежної охорони

18  квітня

День пам’яток історії та культури

20  квітня

День довкілля

23  квітня

Всеукраїнський день психолога

26 квітня

День Чорнобильської трагедії

28  квітня

День охорони праці

Результати вибору підручників

Бахмутська міська рада Міністерство освіти і науки України

Державна служба якості

освіти України

Департамент освіти і науки

Донецької облдержадміністрації

Донецький обласний інститут

післядипломної педагогічної освіти

Нова Українська школа

Бахмутська міська рада Управління освіти

12 квіт. 2024
Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.

Учні Бахмутського НВК№11 - учасники нетипового уроку в STEM лабораторії
3D-техніка – вже не фантастика. Ми живемо під час швидкого розвитку технологій, однією з яких є 3D-друк.

Участь педагогів Бахмутської ТГ в MINI EDCAMP RYBAKIVKA
Педагоги Бахмутської міської ТГ Наталя Томачинська, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради», Юлія Рукавицина, директор Бахмутської ЗОШ №7, та вчитель фізичної культури цього ж закладу Олександр Свінченко мали змогу взяти участь в освітній (не)конференції ЕdCamp Rybakivka-2024 «Командотворення – складова згуртованості колективу», яка об’єднала вчителів Миколаївської та Одеської областей.