1 жовтня
Міжнародний день людей похилого віку
2 жовтня
Міжнародний день проти насильства
2 жовтня  - Міжнародний день соціального педагога
3 жовтня  - День працівників освіти
4 жовтня  - Всесвітній день тварин
14 жовтня  - День захисника України
14 жовтня  - День Українського козацтва
24 жовтня  - Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй
28 жовтня
День визволення України від фашистських загарбників

21 вер. 2021

Учні Бахмутського НВК № 11 - учасники Фестивалю поліцейської та юридичної освіти

Другий рік поспіль у будинку культури імені Євгена Мартинова м. Бахмута проходить Фестиваль поліцейської та юридичної освіти. Одразу два вищих навчальних заклади МВС презентували свою діяльність старшокласникам Бахмута. Це - Донецький юридичний інститут МВС України та Луганський державний унiверситет внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка.
21 вер. 2021

У ЗОШ № 5 про винаходи та винахідників

У школі № 5 продовжили практику проведення тематичних STEM –днів. Адже педагоги закладу вбачають велику освітню перспективу у такому способі організації освітнього процесу в умовах Нової української школи, де інтеграція є пріоритетним напрямком подачі освітнього матеріалу.
20 вер. 2021

У Бахмутській школі № 5 підведені підсумки Олімпійського тижня

Із 13 по 17 вересня у ЗОШ № 5 тривав Всеукраїнський Олімпійський тиждень.

День з поліцейським та рятівником ЗОШ №4

16 вересня 2021р. до Бахмутської ЗОШ №4 завітали представники ДСНС та провели день з «Поліцейським та рятівником».
17 вер. 2021

Про проведення акції «Всесвітній день прибирання»

Усі заклади освіти 16-17 вересня взяли участь у акції «Всесвітній день прибирання», з метою формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля серед громадян.

Участь Бахмутської ЗОШ №5 у Всесвітньому дні прибирання

17 вересня 2021 року шкільна громада Бахмутської ЗОШ №5 долучилась до міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day”.
17 вер. 2021

Як другокласники вчаться берегти природу та оточуюче середовище

Учні 2-А класу Бахмутської загальноосвітньої школи №2 упродовж тижня працювали під гаслом «Вчимося берегти природу та оточуюче середовище».

Уроки з фінансової грамотності для учнів Бахмутського НВК № 11

У Бахмутському НВК №11 відбулись уроки з фінансової грамотності, присвячені 25-річниці грошової реформи та національної валюти.

Подорож стежинками здоров'я!

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.
16 вер. 2021

Шкільне самоврядування в дії

У Бахмутському НВК №11 відбулось спільне засідання Ради органу учнівського самоврядування, Ради командирів 5-11 класів та шкільного Парламенту. На засіданні учнівського самоврядування були присутні заступник директора з виховної роботи Олена Подопригора, педагог- організатор Марія Кузьмінова та соціальний педагог Валерія Безпальчук. В ході заходу, учнями було визначено структуру ради на навчальний рік, розподілено обов'язки серед членів ради.