1 жовтня
Міжнародний день людей похилого віку
2 жовтня
Міжнародний день проти насильства
2 жовтня  - Міжнародний день соціального педагога
3 жовтня  - День працівників освіти
4 жовтня  - Всесвітній день тварин
14 жовтня  - День захисника України
14 жовтня  - День Українського козацтва
24 жовтня  - Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй
28 жовтня
День визволення України від фашистських загарбників

24 вер. 2021

Участь старшокласників Бахмутського НВК № 11 у тренінгу з розвитку емоційного інтелекту

У рамках співпраці з громадськими та неурядовими організаціями, налагоджування зв’язків та розширення кола взаємодії між закладом освіти та благодійними фондами, учні 9 - Б класу Бахмутського НВК № 11 разом із батьками та психологічною службою закладу взяли участь у тригодинному тренінгу. Діалог пройшов у рамках реалізації проєкту «Діалог задля вирішення конфлікту» за підтримки міжнародної організації ПАКС Нідерланди (Fund Peace Monevement PAX).
23 вер. 2021

Година спілкування «Цікавий світ професій»

Із метою збагачення і закріплення знань учнів про різноманітні професії, розвитку пізнавального інтересу до світу професій та виховання шанобливого ставлення до представників різних професій у Бахмутському НВК №11 педагогом соціальним Валерією Безпальчук було проведено години спілкування на тему «Цікавий світ професій» для учнів 2-х класів.

Вивчаймо європейські мови!

Напередодні Дня Європейських мов, який відзначається 26 вересня, у міській бібліотеці студенти і викладачі Горлівського інституту іноземних мов державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» провели захід. Учасниками заходу стали учні та вчителі Бахмутського НВК 11.

День партизанської слави у Бахмутській школі №5

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. В цей день згадують та вшановлюють тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи життя.
22 вер. 2021

Продовжується робота шкільного кіноклубу медіапросвіти з прав людини «Тримай меседж»

У Бахмутському НВК №11 відбулося чергове засідання членів шкільного кіноклубу медіапросвіти з прав людини «Тримай меседж» у рамках всеукраїнського проєкту «Мережа DOCU/КЛУБів».

Посвята в ліцеїсти учнів Бахмутського НВК № 11

У Бахмутському НВК № 11 відбулась значуща подія для кожного учня восьмого класу - Посвята в ліцеїсти. Цей день дуже особливий, оскільки восьмикласники отримують почесне звання «Ліцеїст» .

День миру в Бахмутській школі №5

Традиційно, 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

Місячник "Увага! Діти на дорозі"в Бахмутській школі № 2

Традиційно в Бахмутській школі № 2 протягом вересня під час місячника "Увага: діти на дорозі!” проходить вивчення правил безпечної поведінки на вулицях і дорогах, тому що саме на початок навчального року припадає пік дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

День миру у Бахмутському НВК №11

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись про мир, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.

Обережно! Дорога!

Щодня учні поспішають до школи, долаючи на своєму шляху такі перешкоди, як дорога, де рухаються машини.