1 жовтня
Міжнародний день людей похилого віку
2 жовтня
Міжнародний день проти насильства
2 жовтня  - Міжнародний день соціального педагога
3 жовтня  - День працівників освіти
4 жовтня  - Всесвітній день тварин
14 жовтня  - День захисника України
14 жовтня  - День Українського козацтва
24 жовтня  - Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй
28 жовтня
День визволення України від фашистських загарбників

11 жовт. 2021

Управління освіти оголошує конкурс на зайняття посади директора Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 Бахмутської міської ради Донецької області

7 жовт. 2021

Стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у Бахмутській ЗОШ №5

З 1 жовтня в Бахмутській ЗОШ №5 розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».
7 жовт. 2021

Відкриття STEM лабораторії у Бахмутському НВК № 11!

06.10.2021, саме у цей яскравий жовтневий день відбулася знакова для НВК подія - відкриття шкільної STEM лабораторії!
6 жовт. 2021

Класний куточок – наглядне відображення життя класного колективу

Класний куточок – це один із способів наглядного відображення життя класного колективу, його участі в загальношкільній діяльності. Тому у Бахмутському НВК №11, у рамках Місячника національно-патріотичного виховання, лідерами шкільного самоврядування та педагогом-організатором Марією Кузьміновою було організовано конкурс на кращий класний куточок.

У Бахмутському НВК № 11 обрано Президента шкільного Парламента

Долю демократичної країни вирішують громадяни, які обирають владу, а потім несуть відповідальність за свій вибір. Свідомість і відповідальність слід виховувати з самого дитинства. У школі все це добре розуміють, тому дорослі вчать майбутніх громадян самоврядуванню.

Педагогічний старт молодих спеціалістів у ЗОШ № 5

У 2021-2022 навчальному році у школі № 5 продовжила свою роботу Школа становлення молодих спеціалістів «Старт», діяльність якої є важливою складовою забезпечення якості освіти у закладі. Адже методична підтримка малодосвідчених колег забезпечує не тільки їх успішну адаптацію до професійних умов, але й сприяє підвищенню результативності освітнього процесу.

Дивовижні відкриття учнів ЗОШ № 5

Навчальний тиждень для учнів НУШ у школі № 5 з профільним навчанням був насичений відкриттями та експериментами з різних тематик.
6 жовт. 2021

Новий український садочок – для радості й щастя місточок

Щорічний міський конкурс світлин «Новий український садочок – для радості й щастя місточок» для педагогів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської територіальної громади проводився з 20 по 30 вересня 2021 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради в рамках заходів, присвячених Дню дошкілля.
6 жовт. 2021

Вчимось розуміти і поважати інших

Із метою попередження та профілактики булінгу в Бахмутському НВК № 11 проведено Тиждень протидії булінгу. Під час Тижня для учнів 3-4 та 5-7 класів практичний психолог Катерина Анамат та соціальний педагог Валерія Безпальчук організували просвітницькі години спілкування «Великі права маленької людини», заняття з елементом тренінгу «Вчимося розуміти і поважати інших», перегляд мультфільмів від PIXAR.
5 жовт. 2021

Нові підручники для закладів освіти

Управління освіти Бахмутської міської ради ділиться приємною новиною. Від ТОВ Книготорговельної бази «Альфа» були отримані підручники, які видані за рахунок коштів державного бюджету для учнів 8-х класів та дітей з особливими освітніми потребами 3-х, 4-х, 8-х класів у кількості 4 797 примірників.