1 жовтня
Міжнародний день людей похилого віку
2 жовтня
Міжнародний день проти насильства
2 жовтня  - Міжнародний день соціального педагога
3 жовтня  - День працівників освіти
4 жовтня  - Всесвітній день тварин
14 жовтня  - День захисника України
14 жовтня  - День Українського козацтва
24 жовтня  - Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй
28 жовтня
День визволення України від фашистських загарбників

10 вер. 2021

"Безпека на дорозі – це безпека життя"

З 1 вересня в Бахмутській ЗОШ №5 традиційно стартував місячник "Увага! Діти на дорозі!", мета якого - профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення й узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи й додому.
10 вер. 2021

У Бахмутському НВК №11 відсвяткували ювілей клубу «Еколог»

У Бахмутському НВК №11 відбулося урочисте святкування 35-річного ювілею клубу «Еколог», що був створений Анатолієм Каменецьким та поєднав у своїх лавах однодумців - вчителів та учнів, яких хвилювали питання збереження рідкісних видів рослин та тварин нашого краю.
9 вер. 2021

Вітальні листівки з ювілеєм рідному місту

За сприяння Управління освіти Бахмутської міської ради та Управління культури Бахмутської міської ради напередодні Дня міста на площі Свободи було проведено фестиваль малюнку на асфальті «Вітальна листівка рідному місту» у межах святкування 450-річчя м.Бахмута.
7 вер. 2021

Наш Бахмут– рідний серцю дім

Кожного року у вересні ми відзначаємо День народження нашого славетного міста Бахмут. Цьогоріч у нього визначна дата – 450 річчя.
6 вер. 2021

У Бахмутській школі № 5 реалізовано проєкт «Бібліо HUB»

3 вересня у Бахмутській школі № 5 презентували проєкт «Бібліо HUB», який було реалізовано за підсумками участі у міському Конкурсі громадських проєктів «Бюджет участі».
6 вер. 2021

Обізнаний – значить захищений

Представниками Міжнародної неурядової гуманітарної організації «The HALO Trust » у складі керівника Дар‘ї Малютіної, заступника Дениса Іванцова, фахівців з інформування Володимира Сацика та Олега Сливинського проводено інформування учнів Бахмутької школи №5 щодо мінної небезпеки.
3 вер. 2021

Пам'ять священна

Із нагоди відзначення Дня визволення міста Бахмут від фашистських загарбників учні 9-х класів Бахмутського НВК №11 разом із директором Оленою Лавренко, заступником директора Оленою Подопригорою, педагогами взяли участь в урочистому заході біля Братської могили партизан громадянської війни 1919р. та радянських воїнів, які звільняли м.Бахмут у 1943 році.
3 вер. 2021

Новітнє місце талантів

2 вересня у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва в межах 450 річчя м.Бахмут відбулась презентація реалізованого проєкту «Новітнє місце талантів».
2 вер. 2021

Учні 1-х класів Бахмутської ЗОШ №12 відвідали МЦДЮ

Сьогодні класні керівники 1-х класів Катерина Дмитришина, Світлана Сіденко та Тетяна Абрамюк провели для своїх учнів свято "День народження мого класу" на базі Міського центру дітей та юнацтва.
2 вер. 2021

День здоров’я в Бахмутській ЗОШ №12

Згідно річного плану школи, сьогодні в Бахмутській ЗОШ №12 для учнів 2 – 11 класів був проведений День здоров’я, мета якого – привернення уваги до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя.