«Green Fest»
Сьогодні світ потерпає від катастроф та різноманітних катаклізмів природного характеру. Природа ніби обурюється поведінкою людей, бо ми, люди, недбало ставимось до неї.

Тиждень психології в ЗОШ №4
Уже стало доброю традицією нашої школи, проводити тематичні заходи, присвячені Всеукраїнському дню психолога. І це не випадково, оскільки психологія пов’язана з усіма науками, допомагає людині зануритися в цікавий світ внутрішнього життя особистості, стосунки з іншими людьми.

ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ створюємо власноруч
У межах фестивалю-естафети «ВІД ПИСАНКИ ДО ПИСАНКИ» за підтримки Управління освіти та Управління культури Бахмутської міської ради учні закладів загальної середньої освіти №7, 10, 18 та НВК №11 продовжили свою участь у Форуму учнівської молоді «Бахмут – Краматорськ – Ірпінь» із спільного розпису «ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ»