Малята садочку «Кульбабка» вивчають правила пожежної безпеки

Особливо часто діти травмуються і гинуть під час пожеж, а іноді і самі стають винуватцями їх виникнення. Тому робота з пожежної безпеки посідає особливе місце в освітньому процесі закладу дошкільної освіти №39 «Кульбабка».
22 жовт. 2021

Учні ЗОШ №3 взяли участь у дводенному тренінгу «Школа безпечної міграції»

В Україні останнім часом відбуваються істотні зміни в економічному, політичному і соціальному житті країни. Вихід на європейські та міжнародні ринки, нова хвиля міграційних процесів, військові дії на сході країни призводять до трансформації внутрішнього ринку праці, що впливає на трудову діяльність людини та її соціально-економічне становище. У таких умовах перед суспільством виникає проблема соціальної незахищеності окремих верств населення. У першу чергу ця проблема стосується молоді через її слабку трудову і професійну підготовку через те, що особливістю молодого покоління є формування й утвердження життєвих позицій.
22 жовт. 2021

Місячник пожежної безпеки у дитячому садочку «Дзвіночок»

У рамках проведення місячника «Увага! Вогонь!» у закладі дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» проведено низку різноманітних заходів
22 жовт. 2021

Дозвілля «Як козаки сіль міняли» в дитячому садку «Кріпиш»

У закладі дошкільної освіти №49 «Кріпиш» Бахмутської ТГ пройшли дозвілля в формі геокешингу «Як козаки сіль міняли».
22 жовт. 2021

Тиждень здорового харчування в садочку «Кульбабка»

У закладі дошкільної освіти №39 «Кульбабка» відбувся Тиждень здорового харчування.
22 жовт. 2021

Засідання професійної спільноти шкільних вчителів – логопедів за темою: Логопедичний супровід дітей з порушеннями мовлення в умовах ЗЗСО

З метою формування нового погляду на процес логопедичного супроводу, як процесу не стільки направленого на подолання порушень мовлення, скільки на пошук прихованих ресурсів розвитку дитини, опору на її власні можливості й створення умов для розвитку комунікативної компетенції, організована зустріч вчителів-логопедів Центру методичної та психологічної служби, фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Бахмут» та консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради».
21 жовт. 2021

Розвиток творчих здібностей під час карантину в Бахмутській ЗОШ №5

У період карантину у дистанційній формі відбувається не лише освітній процес, а й діяльність гуртків щодо розвитку творчих здібностей учнів.
20 жовт. 2021

Увага! «Пряма лінія»

21.10.2021р. з 14:00 до 15:00 відбудеться «Пряма лінія» начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Дроздової Наталі Юріївни.
19 жовт. 2021

Благодійна допомога безпритульним тваринам

Учні та батьки Бахмутського НВК № 11 разом із педагогами у рамках проєкту «Біоетика» долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка».
19 жовт. 2021

Старт нової Програми медіаграмотності «Розумію» у Бахмутському НВК № 11

13 жовтня у Бахмутському НВК № 11 стартувала нова Програма медіаграмотності «Розумію», яку реалізує ГО «Інша Освіта» в партнерстві з Deutsche Welle Akademie та за дружньої фінансової підтримки Федерального міністерства для економічної співпраці та розвитку.