Урок пам’яті в музеї історії Часовоярської школи №15

11 жовтня 2014 року в музеї історії Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 проведено Урок пам’яті на честь 110-ї річниці з дня народження першого директора довоєнної школи Берліна Філіпа Уляновича.
13 жовт. 2014

«Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить»

У Часовоярській школі №15 пройшла батьківська конференція під гаслом «Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить».

Випробування повітряного змія учнями Артемівської школи №12

Є багато способів цікаво та весело провести час на свіжому повітрі: неважливо, в місті, на дачі або в парку. Один з них - самим зробити повітряного змія та запустити його.

Змагання юних пожежних у дитсадку №49 «Кріпиш» м. Артемівська

У дитячому садку №49 «Кріпиш» відбулась музично-спортивна розвага «Змагання юних пожежних».

Всеукраинский месячник школьных библиотек в Артемовской школе №5

В рамках месячника в Артемовской школе №5 проведено заседание библиотечного актива, на котором его члены были ознакомлены с годовым планом работы актива, а также с планом мероприятий проведения Всеукраинского месячника школьных библиотек.
13 жовт. 2014

Веселий осінній турпохід дошкільнят із дитсадка «Дзвіночок»

Велику радість дітям садочка №48 «Дзвіночок» приносять дні, коли вони поринають у світ природи, вирушаючи у турпохід.

Екологічна акція в Артемівській школі №5

Жовтень – місячник екологічного виховання, який проходить в Артемівській школі №5 під назвою «Краса Землі моєї».
13 жовт. 2014

Свято іменинника у садочку №39 «Кульбабка»

День народження - найулюбленіше свято для малят. Адже в цей день дарують подарунки, солодощі і все-все найбільш бажане.

Перші кроки першокласників Артемівської школи №4 до бібліотеки

«Читання – це віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе» - писав В.О.Сухомлинський.
10 жовт. 2014

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек стартував у Часовоярській школі №15

З 01 по 31 жовтня 2014р. у Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відзначається Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.