9 лист. 2021

Осінній вернісаж

Осінь фарби готувала, У відерця наливала. Змішувала, чаклувала, Потім все розфарбувала. Придивіться, все довкола Стало різнокольоровим!
8 лист. 2021

Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла!

«Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла!» - саме під цією символічною назвою за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради, у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбувся онлайн - фестиваль української творчості, присвячений Дню української писемності та мови.
8 лист. 2021

Робота закладів освіти в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 8 листопада 2021 року

Управління освіти Бахмутської міської ради інформує, що згідно з підпунктом 10 пункту 3-5 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-CoV-2», освітній процес у закладах дошкільної освіти та в 1-4 класах закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської територіальної громади відбувається в звичайному режимі з суворим дотриманням протиепідемічних вимог.
5 лист. 2021

Театральний ринг у «Росинці»

«Театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину». С. Русова
5 лист. 2021

Осіння феєрія в садочку «Кульбабка»

Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, педагоги садочку «Кульбабка» підготували чудові сценарії, святково оформили залу та у ході репетицій допомагали кожному малюку виявити та розкрити акторські здібності.
3 лист. 2021

Нарада-практикум практичних психологів, педагогів соціальних закладів освіти

Відповідно до плану роботи під головуванням завідувача Центру методичної та психологічної служби Управління освіти Вікторії Головко відбулась нарада практичних психологів та педагогів соціальних закладів освіти. Під час наради її учасники були ознайомлені з оновленою нормативно-правовою базою. Акцентовано увагу практичних психологів на необхідності продовження проведення превентивних заходів щодо психологічного настрою перед олімпіадами та конкурсами.
2 лист. 2021

Управління освіти забезпечує роботу закладів освіти

Наприкінці жовтня, відповідно до плану роботи, під головуванням начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Наталі Дроздової пройшла нарада з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Нарада була організована та проведена з дотриманням належних протиепідемічних заходів. Важливими темами, які обговорювалися, стали: робота закладів освіти в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, стан вакцинації працівників освітніх установ та виконання всіх нормативних документів, які регламентують роботу з даного питання.

Місячник протипожежної безпеки у Бахмутській школі № 2

З метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях в Бахмутській школі № 2 відбувся місячник протипожежної безпеки, оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради, який проходить під девізом: «Попередити – врятувати – допомогти». Протягом місячника в навчальному закладі були проведені тематичні години спілкування: у 1-3 кл. – «Пожежна безпека в побуті»; у 5-9 кл. – «Дії учнів у випадку пожежі».
2 лист. 2021

Незабутня подорож до парку «Шовковичний»

Провести вікенд на свіжому повітрі з однокласниками та улюбленими вчителями вирішили учні 7-9 класів Бахмутської школи № 2.
1 лист. 2021

Математичні здібності — це не вроджений дар! Їх потрібно розвивати!

Проблема вивчення математики в сучасному житті набуває все більшого значення. Це пояснюється, насамперед, бурхливим розвитком математичної науки та застосуванням її в різних галузях знань. Тому одним із річних завдань на 2021/2022 навчальний рік в закладі дошкільної освіти № 39 «Кульбабка» визначено розвиток пізнавального інтересу дітей засобами ігрових освітніх технологій: «Казкові лабіринти гри» В. Воскобовича, LEGO-винахідники, інтелектуальні ігри Нікітіних.