«Коло безпеки» нашої школи

Діти – майбутнє кожної країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то за країна матиме світле майбутнє.
11 лист. 2021

Атестація 2021/2022 в дії!

Навіть найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання. В. Сухомлинський

Педагогіка партнерства в дії

9 та 10 листопада у Бахмутському НВК №11 відбулась загальношкільна звітно-виборча батьківська конференція. Як правило, конференція - підсумкова форма роботи з батьками. Її метою є узагальнення і систематизація, підведення підсумків спільної роботи громадського управління, співуправління батьків із закладом освіти.
10 лист. 2021

9 листопада, у день Преподобного Нестора-Літописця, ми відзначаємо День української писемності та мови.

Цікаве навчання учнів НУШ у школі № 5

Навчальний тиждень учнів початкових класів НУШ був насичений різними подіями, які сприяли не тільки всебічному розвитку школярів, а й забезпечили нестандартні умови для навчання. Діти здійснили віртуальну подорож до країн дивовижної Азії. У процесі вивчення фактів та ознайомлення із програмним матеріалом, діти отримали уявлення про азіатський континент з його цікавою історією та різнобарвною культурою, дослідили географічне положення Азії на карті світу та глобусі.
10 лист. 2021

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!

З метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у маленьких українців поваги до мови свого народу у закладі дошкільної освіти №39 «Кульбабка» 9 листопада проводився День української писемності та мови.

Заходи в рамках Тижня української писемності та мови в Бахмутській ЗОШ №5

Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити. Василь Сухомлинський

День української писемності та мови у школі №3

Ми – українці

Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.
9 лист. 2021

День української писемності та мови у закладах освіти Бахмутської громади

День української писемності та мови – це вшанування української мови як однієї з найцінніших надбань української нації.