17 лист. 2021

День толерантності у ЗОШ №5 «Ми різні, але ми рівні»

16 листопада до Міжнародного дня толерантності практичним психологом Оленою Пищалкою було проведено практичне заняття – екскурс з учнями 5-х класів.
16 лист. 2021

Увага! «Пряма лінія»

18.11.2021р. з 14:00 до 15:00 відбудеться «Пряма лінія» начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Дроздової Наталі Юріївни.
16 лист. 2021

Тематичні тижні НУШ у школі № 5

Цікавим видався навчальний тиждень учнів початкових класів у Бахмутській школі № 5.

Акція «Допоможи безпритульним тваринам» до Всесвітнього Дня доброти

Чи бачили ви колись на вулиці песика, який явно шукає своїх господарів? Чи просто сидить, завмерши на зупинці громадського транспорту і заглядає в обличчя кожного? Такий собака скоріш за все загубився або його просто залишили господарі. Саме так тварини стають безпритульними.
15 лист. 2021

Всесвітній день доброти в садочку «Кульбабка»

Щороку 13 листопада святкується Всесвітній день доброти. Це одне з самих добрих і світлих свят. Відзначати його простіше будь-яких інших – варто лише зробити хоча б найменшу, але добру справу. Навіть просто слова підтримки тому, хто їх потребує, будуть неоціненною допомогою.
15 лист. 2021

Тренінг «Попередження емоційного вигорання» в дитячому садку «Росинка»

«Усе в твоїх руках…» народна мудрість
12 лист. 2021

Тиждень української писемності та мови

З 08 по 12 листопада 2021 року в Бахмутській школі № 2 пройшов Тиждень української писемності та мови, оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради. Без перебільшення можна сказати, що в заходах цього Тижня взяли участь усі учні школи.

Тиждень енергозбереження у Бахмутській школі №5

11 листопада країна відзначає Міжнародний день енергозбереження. З 08 по 12 листопада в Бахмутській школі №5 в рамках тижня проведено комплекс заходів, спрямованих на популяризацію та пропаганду економічних, екологічних та соціальних переваг енергозбереження, та забезпечення виховання у дітей ощадливого ставлення до використання паливно-енергетичних ресурсів.

11 лист. 2021

Практичне заняття для молодих спеціалістів у ЗОШ № 5

Методичний супровід малодосвідчених педагогів – пріоритетний напрямок роботи будь – якого закладу освіти. Адже саме налагоджена система педагогічного партнерства дозволяє не тільки адаптуватися молодим спеціалістам до нових умов роботи, а й забезпечити належну якість освіти у закладі.