22 лист. 2021

Семінар керівників заради інтеракцій та розвитку дітлахів

Усе частіше можна почути від дорослих людей, що сучасні діти – не такі, як колись були. У наш час дійсно діти ростуть дуже швидко - інформаційне століття бере своє. Традиційні підходи вже не спрацьовують щодо розвиту сучасної дитини. Який вихід? Відповідь очевидна – шукати нові форми та методи роботи.
22 лист. 2021

Одразу два свята в садочку «Кульбабка»

Щороку 18 листопада відзначається день народження Міккі Мауса, а 20 листопада - Всесвітній день дитини.

2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху в Бахмутській школі №5

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил безпечної поведінки школярів на дорозі в Бахмутській школі №5 з 15 листопада по 19 листопада 2021р. пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.
19 лист. 2021

Україна – територія Гідності і Свободи!

День Гідності та Свободи в Бахмутському НВК №11 вшанували заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців.
19 лист. 2021

Логопедичний модуль у форматі «WORKSHOP»

Логопедичний модуль у форматі «WORKSHOP» за темою: Формування компонентів мовленнєвої системи через різні види мовленнєвої діяльності
19 лист. 2021

Розпочався міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») - Конкурс «Рятівник»

18-19 листопада розпочався міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Конкурс «Рятівник» - перший в цьому етапі. 27 роїв взяли участь та продемонстрували свої знання з правил надання першої долікарської допомоги та елементів рятувальних робіт.

Довгоочікувана STEM – лабораторія у школі № 5

За сприяння Бахмутської міської ради та Управління освіти школа №5 отримала довгоочікувану STEM – лабораторію.
19 лист. 2021

Питання сформованості професійних комунікативних навичок у педагогів має неабияке значення у дошкільному світі, бо існує прямий зв`язок між якістю комунікації педагога та сформованістю навичок спілкування у дітей. Тому тема проблемного семінару «Професійна комунікація педагогів - запорука формування комунікативної компетентності дошкільників», який пройшов у листопаді в дитячому садку №54 «Світлячок», є актуальною.
18 лист. 2021

Музичний пікнік у садочку «Кульбабка»

Дуже важливо, як, а найголовніше, ким і в яких умовах закладається фундамент майбутньої особистості. Тому в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №39 «Кульбабка» було проведено музичний пікнік «Дитячі серця в надійних руках».
17 лист. 2021

«Маленікі зірочки» в «Ясочці»

Вітаємо маленьких зірочок закладу дошкільної освіти №58 «Ясочка» з перемогою у Всеукраїнському дистанційному дитячому фестивалі «Зоряні малята Осінь-2021 року» в номінації «Вокальне мистецтво» з піснею «Веселі їжачки». Бажаємо керівнику музичному Світлані Калініній та вокальній групі «Маленькі зірочки» творчої наснаги, подальших перемог та багато яскравих емоцій!