25 лист. 2021

Триває ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

06 листопада 2021 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів серед учнів 6-11 класів. Учнівські олімпіади проводяться щосуботи та неділі у закладах загальної середньої освіти Бахмутської міської територіальної громади з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
24 лист. 2021

Тайм менеджмент фахівця психологічної служби

Центром методичної та психологічної служби Управління освіти організовано на базі Опитненського ЗЗСО школу професійної адаптації та майстерності «Тайм менеджмент фахівця психологічної служби як профілактики професійного та емоційного вигорання» для практичних психологів та педагогів соціальних.
24 лист. 2021

У Бахмутському дитячо-юнацькому клубі «Дельфін» стартував чемпіонат серед дітей пільгових категорій

До Дня Гідності та свободи на базі ДЮК«Дельфін» було проведено чемпіонат з плавання серед дітей пільгових категорій, де брали участь учні з ЗЗСО № 1; 2; 3; 4; 5; 9; 12; 18; 24; НВК№11; Іванівського та Опитненського ЗЗСО.

Профорієнтаційний захід, орієнтований на службу в Національній поліції України

До Бахмутського НВК №11 завітали представники Бахмутського районного відділу поліції, які разом із членами обласної ГО «Ліга майбутніх поліцейських» провели профорієнтаційні заходи для учнів 11-х класів.

Атестаційний марафон

У рамках атестаційної кампанії педагоги закладу дошкільної освіти "Кріпиш" Марина Борисенко, Ірина Слєпньова, Надія Недосека провели відкритий показ занять із дітьми середньої та старших груп.

Тиждень культури здорового харчування

Цікаво та корисно пройшов Тиждень культури здорового харчування в Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням. Алла Мащенко привітала всіх учасників освітнього процесу з початком та ознайомила з Планом заходів.

День Гідності і Свободи в Бахмутській школі №5

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Бахмутській ЗОШ №5 було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Обласна ГО «Ліга майбутніх поліцейських» відсвяткувала шосту річницю

Учні Бахмутського НВК № 11, члени ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» та лігівці з усіх куточків Донеччини: Маріуполя, Краматорська, Слов’янська, Покровська взяли участь у святковому заході в режимі онлайн із нагоди святкування шостої річниці з дня створення ЛМП.

Добро починається з тебе

Благодійний Фонд «Щаслива лапа» дякує всім учням, батькам та педагогам Бахмутського НВК № 11 за участь у ІІ Міжнародному уроці доброти та у VІ Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Гав для Сірка»!
22 лист. 2021

Відбулося чергове засідання атестаційної комісії Управління освіти Бахмутської міської ради

Згідно з планом-графіком роботи атестаційної комісії Управління освіти (ІІ рівня) Бахмутської міської ради на 2021-2022 навчальний рік відбулося чергове її засідання.