Ми – українці

9 лист. 2021
Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

9 листопада у школі відзначили День української писемності та мови. Учні та педагоги  Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів долучились до написання Всеукраїнського  радіодиктанту національної єдності «Слідом за пам’яттю».

Учні 3-11-х класів стали учасниками ХХІІ Міжнародного  конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Учителі  школи у цей день провели цікаві уроки у формі вікторин, конкурсів, челенджів.

Учнівське самоврядування школи «Нове покоління» з бібліотекарем школи організували виставку літератури  «Наша мова –калинова!»

Цей день об’єднав дітей, вчителів і довів,  що  треба знати, любити рідну мову.

7e428d4d4ec9ba874e5fb036c29b4067.md.jpg

56e9122a07c504237e763486f608c2e6.md.jpg

c3d62f3acb6cc3bb5bbfad853ebaaa3b.md.jpg

19 квіт. 2024
День довкілля в закладах дошкільної освіти
Щороку в третю суботу квітня відзначається Український День довкілля. Це чудова можливість для дітей дізнатися про важливість дбайливого ставлення до природи та навчитись простих, але дієвих способів захисту довкілля, сформовати навички, орієнтовані на сталий розвиток, під час різних видів дитячої діяльності.

Всесвітній День Землі та День довкілля
З метою формування екологічної свідомості, виховання любові до рідної природи, дбайливого ставлення до неї та у межах місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі № 2 учні 2-9 класів успішно долучились до проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі та Дню Довкілля, які відзначаються 21 та 22 квітня.

19 квіт. 2024
Відбулась квітнева онлайн-нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти
Відбулась планова онлайн-нарада вихователів-методистів та директорів ЗДО, які виконують функції методичного супроводу.