Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла!

8 лист. 2021
«Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла!» - саме під цією символічною назвою за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради, у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбувся онлайн - фестиваль української творчості, присвячений Дню української писемності та мови.

Поезія і пісня – це дві великі сили, саме тому фестиваль проводився у двох номінаціях «Українська пісня» та «Поетичний розмай».

Хочеться відмітити, що незважаючи на карантинні обмеження, усі заклади загальної середньої освіти разом із МЦДЮ прийняли участь у фестивалі. Діти у своїх відео- виступах вдало розкрили невичерпні багатства української мови, відзначили мудрість і старання українських поетів, письменників і культурних діячів.

За рішенням суддів переможцями стали:

Номінація «Поетичний розмай»

Молодша вікова категорія

І місце:  Попадюк Таїсія - «У бабусинім буфеті», ЗОШ № 2 (кер.Коваленко О.М.)

ІІ місце: Кондакова Анна -  «Ти знаєш, що ти людина»,ЗОШ № 12(кер.Орел В.В.)

Сівакова Руслана - байка «Ворона і лисиця»,ЗОШ № 10(кер.Гусарова О.І)

ІІІ місце: Міщенко Катерина - «Наша мова», Покровський НВК(кер.Субботіна Н.М.)

Гавриш Максим - «Я – син великого народу», ЗОШ № 3(кер. Ларіна О.В.)

Осовська Анна - «Тарасове слово», Опитненський ЗЗСО(кер.Колесник Н.В.)

Середня вікова категорія

І місце: Воропаєва Єлизавета - «Горять книжки», ЗОШ № 4 (кер. Тихонюк К.В.)

ІІ місце: Пуняк Уляна - «Кухлик», ЗОШ № 2 (кер. Макотченко С.Є.)

Буднік Назар - «Що для жінки головне», ЗОШ № 10 (кер.Буднік Є.М.)

ІІІ місце: Кара Аполлінарія - «Як лякати вовка», ЗОШ № 5( кер.Донченко Т.Л.)

Прокопенко Є., Третяченко О. - «Про пам’ять», Зайцівський ЗЗСО (кер.Смажнова Л.М.)

Руденко Д., Лисякова І., Боровік М.,- «Моя Україна» - ЗОШ №1 ( кер.Біличук О.М.)

Старша вікова категорія

І місце: Потапова Ганна, Ткаченко Ганна - «А ким би ти хотіла стати?» - ЗОШ №5

( кер. Донченко Т.Л., Макаренко С.В.)

ІІ місце: Нестерова Анастасія - «Доля»,  ЗОШ №1( кер. Біличук О.М.)

Ланевська О. - Гумореска «Сало», ЗОШ 10 (кер. Ланевська О.Й.)

ІІІ місце: Кирило Хріпун - «Заморські гості», ЗОШ № 18

Липчанська М. - «Любіть Україну» , Зайцівський ЗЗСО (кер. Іпатова В.М.)

Номінація «Українська пісня»

Молодша вікова категорія

І місце: Гуцан Софія - «Намальований дощ», ЗОШ № 5 ( кер.Цимбал Н.І.)

ІІ місце: Кетрар Дар’я - «Прохання до неба»,  Бахмутський МЦДЮ (кер.Личман О.В.)

ІІІ місце: Телега Ніка - «Бери своє» , ЗОШ № 2 ( кер.Манухіна С.П.)

Середня вікова категорія

І місце: Книшов І., Котович П. - «Подоляночка сучасна», Бахмутський МЦДЮ (кер.Єпік В.Г.)

ІІ місце: Іванова А.- «Мова солов’їна», ЗОШ № 4 ( кер.Медведкіна Ю.С.)

Бєлкова Аглая - «Дощик», Опитненський ЗЗСО ( кер.Колесник Н.В.)

ІІІ місце: Хор «Юність» - «Сам собі країна», ЗОШ №12 (кер. Анацька Л.М.)

Барановська О. - «Квітуча Україна», НВК № 11 ( кер. Квасникова С.В.)

Коломойцев А. - «Сім шляхів», ЗОШ № 24 ( кер.Коломоєць М.В.)

Старша вікова категорія

ІІ місце: Тищенко Ганна - «Вільний птах», Бахмутський МЦДЮ ( кер.Єпік В.Г.)

Усі інші учасники отримають дипломи за участь.

Вітаємо усіх із Днем української писемності та мови!

19 квіт. 2024
День довкілля в закладах дошкільної освіти
Щороку в третю суботу квітня відзначається Український День довкілля. Це чудова можливість для дітей дізнатися про важливість дбайливого ставлення до природи та навчитись простих, але дієвих способів захисту довкілля, сформовати навички, орієнтовані на сталий розвиток, під час різних видів дитячої діяльності.

Всесвітній День Землі та День довкілля
З метою формування екологічної свідомості, виховання любові до рідної природи, дбайливого ставлення до неї та у межах місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі № 2 учні 2-9 класів успішно долучились до проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі та Дню Довкілля, які відзначаються 21 та 22 квітня.

19 квіт. 2024
Відбулась квітнева онлайн-нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти
Відбулась планова онлайн-нарада вихователів-методистів та директорів ЗДО, які виконують функції методичного супроводу.