Театральний ринг у «Росинці»

5 лист. 2021
«Театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину». С. Русова

Театралізована діяльність є перспективним напрямом, одним із ефективних засобів розвитку мовленнєвих здібностей дітей. Саме тому це питання стало для педагогічного колективу дошкільного навчального закладу ясел-садка №18 «Росинка»  надзвичайно актуальним.

З метою аналізу  вміння ефективно  організовувати  ігри-театралізації, театралізовану діяльність  для сприяння розвитку мовлення,  творчої уяви, комунікативних навичок дитини у  закладі проводився Тиждень театралізованої діяльності, в рамках якого відбулося взаємовідвідування занять «Театральний ринг».

Вихователь  ясельної групи  «Сонечко» Іванна Мала здивувала  малечу новим видом театру «Театр на парасольці» та відтворила цікаві «Пригоди мишки та мишенят». Діти із задоволенням стали учасниками дійства та із завзятістю допомагали мишці відшукати малят – мишенят, а потім ще й    нагодували їх смачненьким зернятком, відбираючи  великі від маленьких,  тим самим розвиваючи дрібну моторику рук.

Вихованці  групи« Курчатко» (вихователь Марина Черепня) відправилися у мандрівку сторінками казки «Теремок», де зустріли всіх героїв та за допомогою пальчикового театру відтворили сюжет казки. А ще чуйні  малята збудували для звіряток нові домівки з підручного матеріалу.

Діти середньої групи  «Зернятко» (вихователь Вікторія Голопьорова) переглянули настільний театр за казкою «Колосок». Після перегляду малюки вправлялися за допомогою мнемосхеми  та  іграшкових персонажів  у переказі змісту казки, вчилися передавати емоції героїв.

Вихованці старшої  групи «Капітошка» (вихователь Олена Колосенко) поринули у світ театру та перетворились на акторів, а саме: на лисичку, ведмедика, вовка, півника, зайчика. Малята відтворили епізоди знайомої казка «Зайчикова хатинка», мали змогу імпровізувати та проявити свої творчі здібності.

Педагоги закладу  довели, що ніщо так не зближує дорослих і малих, як злагоджена та творча співпраця задля досягнення омріяного результату, який втілився у справжній вернісаж Тижня театралізованого дійства.

17fe0a3f91d41304811e4e4a6b2df304.md.jpg

5058b7c2af04f6f131d227e54c6df325.md.jpg

a79670ec81e728773cabecf6eee5b03e.md.jpg

«Green Fest»
Сьогодні світ потерпає від катастроф та різноманітних катаклізмів природного характеру. Природа ніби обурюється поведінкою людей, бо ми, люди, недбало ставимось до неї.

Тиждень психології в ЗОШ №4
Уже стало доброю традицією нашої школи, проводити тематичні заходи, присвячені Всеукраїнському дню психолога. І це не випадково, оскільки психологія пов’язана з усіма науками, допомагає людині зануритися в цікавий світ внутрішнього життя особистості, стосунки з іншими людьми.

ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ створюємо власноруч
У межах фестивалю-естафети «ВІД ПИСАНКИ ДО ПИСАНКИ» за підтримки Управління освіти та Управління культури Бахмутської міської ради учні закладів загальної середньої освіти №7, 10, 18 та НВК №11 продовжили свою участь у Форуму учнівської молоді «Бахмут – Краматорськ – Ірпінь» із спільного розпису «ПИСАНКИ ПЕРЕМОГИ»