Засідання педагогічної спільноти «Діджитал» з педагогами закладів дошкільної освіти міста

1 лист. 2021
З метою впровадження комп'ютерних та цифрових технологій в освітній процес ЗДО, формування знань педагогів про цифрові засоби google Form , google classroom та використання їх в освітній діяльності з дітьми дошкільного віку відбулось перше засідання творчої групи «Діджитал» в очному форматі в стінах Бахмутської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10.

У ході зустрічі вихователі закладів дошкільної освіти опікувались питанням «ІКТ в дитячому садку: забаганка чи потреба часу?». Розібратися з даною проблемою слухачам допомагали керівники педагогічної спільноти «Діджитал»: вихователь – методист ЗДО №55 «Ведмежатко» Анастасія Вольвач, вихователь – методист ДНЗ №39 «Кульбабака» Анастасія Калужських та запрошені експерти: вихователь – методист ДНЗ №18 «Росинка» Марина Долга, вчитель інформатики ЗОШ №10 Олена Білокопитова.

Учасники заходу мали змогу ознайомитись із нормативно – правовими документами,  що регламентують використання ІКТ в роботі з дошкільниками, проаналізувати освітній напрям варіативного складнику оновленого Державного стандарту дошкільної освіти БКДО «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі. Комп’ютерна грамота», взяти до уваги методичні рекомендації щодо використання ілюстративних та роздаткових  матеріалів під час формування комп’ютерної грамотності у дітей, ознайомитись з досвідом роботи ДНЗ №18 «Росинка» щодо використання практичного зошита з комп’ютерної грамотності під час організації гурткової роботи з дітьми дошкільного віку та на практиці, в кабінеті інформатики ЗЗСО № 10, вчилися опановувати нові технології google form, google classroom.

Наприкінці заходу учасники педагогічної спільноти отримали в подарунок методичні та практичні матеріали для впровадження в своїй подальшій роботі. Сподіваємось, що отримані знання та надана інформація сприятиме формуванню цифрової компетентності усіх учасників освітнього процесу.

c7d24ac889a40ebe1fe3ae8ae514f644.md.jpg

e83dc3c72c9a718a4f33ae28d614f0f8.md.jpg

4585e28d4cbfa0217b2bd324fcb20eee.md.jpg

18 квіт. 2024
Освітяни Бахмутської ЗОШ№12 взяли участь у тренінгу в Києві
Сьогодні директор школи №12 Інна Астапова та практичний психолог Інна Ткаченко взяли участь у тренінгу «Креативність без чату GPT”, який організувала ГС « Освіторія» у Києві

17 квіт. 2024
Нарада із заступниками директорів ЗЗСО та методистами ЗПО
Відповідно до плану роботи відділу методичної та психологічної роботи відбулася нарада для заступників директорів закладів загальної середньої та методистів позашкільної освіти.

12 квіт. 2024
Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.