«Кольори жовтня»
З 27 по 29 жовтня у Бахмутському МЦДЮ пройшов щорічний конкурс творчості. Близько 110 творчих експонатів закладів загальної середньої освіти Бахмутської ОТГ та закладів позашкільної освіти були представлені на розгляд компетентного журі у двох номінаціях: декоративно-ужиткове мистецтво та образотворче мистецтво. Приємно відзначити, що діти виявили творчий підхід, вишуканий смак та фантазію при створенні своїх робіт. Нікого не залишили байдужими чудові поробки з природного матеріалу, які перетворилися на фантастичні, незвичайні вироби, цікавими і різноманітними були техніки виконання дитячих робіт на конкурс.
Переможці в номінації
«Образотворче мистецтво»
Техніка виконання Графіка, вікова категорія 6-10 років :
Печена Віолетта,Опитненський ЗЗСО (кер.Гордієнко О.М.) – 1 місце
Техніка виконання Живопис, вікова категорія 6 – 10 років:
Семікін Григорій,ЗОШ № 5 (кер.Харченко М.Л) – 1 місце
Сімачов Кирило, ЗОШ № 5 (кер.Клименко С.А.) – 2 місце
Левітова Дар’я, ЗОШ № 5 (кер.Конюшенко Н.Ю) – 2 місце
Петров Артем, НВК № 11 (кер.Голубова Л.М.) – 3 місце
Кубар Софія, ЗОШ № 10 (кер.Березовська Н.В) – 3 місце
Пуняк Уляна, ЗОШ № 2 (кер.Макотченко С.Є.) – 3 місце
Техніка виконання Графіка, вікова категорія 11 – 13 років :
Леонова Валерія, ЗОШ № 7 (кер.Моренко Є.О.) – 2 місце
Техніка виконання Живопис, вікова категорія 11 – 13 років :
Буравльова Мирослава, ЗОШ № 4 (кер.Мохницька А.В.) – 1 місце
Чеботенко Мирослава, ЗОШ № 12 (кер.Дорошко Н.А.) – 2 місце
Чаленко Руслана, ЗОШ № 18 (кер.Сергієнко Н.А.) – 2 місце
Васюткіна Ліна, НВК № 11 (кер.Варкінтін І.О.) – 2 місце
Шевцова Софія, Бахмутський МЦТТДЮ (кер.Лаптєва Т.С.) – 3 місце
Шматкова Софія, ЗОШ № 18 (кер.Сергієнко Н.А.) – 3 місце
Колісніченко Ноа, Бахмутський МЦДЮ (кер.Поплавська А.І.) – 3 місце
Переможці в номінації
«Декоративно – ужиткове мистецтво»
Техніка виконання Вироби з деревини, вікова категорія 6 – 10 років :
Кулик В’ячеслав, ЗОШ № 5 (кер.Білик В.О.) – 1 місце
Мезенцев Микола, Бахмутський МЦДЮ (кер.Коваленко О.О.) – 2 місце
Савенко Кирило, ЗОШ № 2 (кер.Манухін С.О.) – 3 місце
Техніка виконання Паперопластика, вікова категорія 6 – 10 років:
Соболев Сергій, НВК № 11 (кер.Голубова Л.М.) – 1 місце
Техніка виконання Художня вишивка, вікова категорія 6 – 10 років :
Федорінов Євген, ЗОШ № 5, (кер.Клименко С. А.) – 3 місце
Техніка виконання М’яка іграшка (в’язана або зшита) , 6 – 10 років:
Бобок Тихон, ЗОШ № 2, (кер.Коваленко О.М.) – 2 місце
Техніка виконання Вироби з бісеру, 6 – 10 років :
П’ятецькаАрина, Бахмутський МЦДЮ (кер.Коваленко О.О.) – 1 місце
Кириченко Заріна, Зайцівський ЗЗСО, (кер.Цибуля Н.С.) – 2 місце
Красильникова Анастасія, ЗОШ № 24, (кер. Лисицина В.Є.) – 3 місце
Вироби з природних матеріалів, 6 – 10 років :
Кругова Марія, Опитненський ЗЗСО, (кер.Гордієнко О.М.) – 1 місце
Рибаков Роман, ЗОШ № 12, (кер.Дмитришина К.В.) – 2 місце
Крємнєва Єва, НВК № 11, (кер.Голубова Л.М.) – 2 місце
Кирпота Єва, ЗОШ № 7, (кер.Целуйко А.О.) – 3 місце
Соловйова Вероніка, ЗОШ № 2, (кер.Воловик І.О.) – 3 місце
Техніка виконання Інші техніки, 6 – 10 років:
Вільковська Єлизавета, Бахмутський МЦДЮ (кер.Коваленко О.О.) – 1 місце
Мезенцев Микола, Бахмутський МЦДЮ (кер.Коваленко О.О.) – 2 місце
Пакеж Назар, ЗОШ № 12, (кер.Дмитришина К.В.) – 3 місце
Техніка виконання Вироби з деревини, вікова категорія 11 – 13 років:
Рожнов Владислав, Опитненський ЗЗСО, (кер.Гордієнко О М.) – 1 місце
Техніка виконання Паперопластика, 11 – 13 років:
Трайченкова Дар’я, ЗОШ № 2, (кер.Оверчик Л.І.) – 1 місце
Крапива Вікторія, ЗОШ № 2, (кер.Оверчик Л.І.) - 2 місце
Техніка виконання М’яка іграшка (в’язана або зшита), 11 – 13 років:
Федеренко Діана, ЗОШ № 2, (кер.Шитікова С.В.) – 1 місце
Топчий Софія, Бахмутський МЦДЮ (кер.Коваленко О.О.) – 2 місце
Киричок Катерина, Опитненський ЗЗСО (кер.Литвинова О.М.) – 3 місце
Вироби з бісеру, 11 – 13 років:
Коваленко Софія, ЗОШ № 5 (кер.Мащенко А Ю.) – 1 місце
Сушко Даніїл, ЗОШ № 1, (кер.Рухлова Н.В.) – 3 місце
Техніка виконання Вироби з природних матеріалів, 11 – 13 років:
Буланков Артем, ЗОШ № 4 (кер.Медведкіна Ю.С.) – 1 місце
Петров Гліб, Бахмутський МЦДЮ (кер.Павленко Н.Г.) – 2 місце
Дорошко Мирослава, ЗОШ № 12 (кер.Дорошко Н.А.) – 3 місце
Техніка виконання Інші техніки, 11 – 13 років:
Котелевська Поліна, Бахмутський МЦДЮ, (кер.Середа Г.М.) – 1 місце
Кудояр Ілля, ЗОШ № 12, (кер.Місечко О.Ю) - 2 місце
Авдєєва Софія, ЗОШ № 7, (кер.Моренко Є.О.) – 2 місце
Савостіна Ганна, ЗОШ № 7, (кер.Сидоренко О.М.) – 3 місце
Техніка виконання Художня вишивка, вікова категорія 14 – 18 років: ДолженкоАнастасія, НВК № 11, (кер.Варкінтін І.О.) – 2 місце
Техніка виконання – М’яка іграшка (в’язана або зшита), 11 – 13 років: Франгулова Евеліна, ЗОШ № 18, (кер.Македонська В В.) – 1 місце
Іщук Вікторія, Бахмутський МЦДЮ (кер.Ткаченко А.Р.) – 2 місце
Техніка виконання Вироби з бісеру, 14 – 18 років:
Рожнов Данило, Опитненський ЗЗСО (кер.Корнєєва Н.Т.) – 2 місце
Вироби з природних матеріалів, 14 – 18 років:
Галас Анастасія, ЗОШ № 10 (кер.Кольвашенко О.І.) – 2 місце
Техніка виконання Інші техніки, 14 – 18 років:
Фоменко Марія, НВК № 11, (кер.Моськіна З.Ф.) - 1 місце
Кошева Евеліна, Опитненськийс ЗЗСО, (кер.Корнєєва Н.Т.) – 2 місце
Жинжир Лілія, ЗОШ № 12 (кер.Моськіна О.Ю) – 3 місце
Бахмутський МЦДЮ вітає школярів та їх керівників із поповненням скарбниці досягнень! Бажаємо і надалі натхнення, невичерпної енергії, успіхів у подальших конкурсних випробуваннях!