Школа підтримки та навчання майбутніх керівних кадрів

26 жовт. 2021
Із 2010 року при міському методичному кабінеті Управління освіти, а з 2020 року на базі КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради" працює Школа молодого керівника та управлінського резерву, яка забезпечує підтримку талановитих творчо-працюючих учителів, сприяє професійному зростанню та навчанню майбутніх керівних кадрів, готує майбутніх заступників директора до управлінської діяльності, забезпечує розуміння взаємозв’язку всіх ланок та учасників освітнього процесу з коригуванням функціональних обов’язків адміністративно-управлінського персоналу, пропагує перспективний управлінський досвід закладів освіти міста.

В останній тиждень жовтня в дистанційному форматі було проведено заняття Школи молодого керівника та управлінського резерву.  Ознайомлюючи педагогів із планом роботи на 2021/2022 навчальний рік, керівник  Школи Олена Лавренко, зазначила, що на заняттях вони будуть продовжувати не тільки накопичувати теоретичну інформацію, але й зможуть її практично відпрацьовувати.

Захід розпочався вправою «Привітання», яка дозволила учасникам налаштуватися на колективне спілкування в онлайн-форматі. Щоб діяльність Школи була успішною, педагоги обговорили й прийняли правила роботи. За допомогою вправи «Знаю, хочу дізнатися, дізнався» присутні визначили свої очікування з теми заняття.

У теоретичній частині учасники познайомилися з правовими і економічними основами сучасної освіти й управління; нормативно-правовими  документами, які регламентують діяльність керівників закладів загальної середньої освіти.

Під час опрацювання практичної частини з теми «Риси сучасного керівника, принципи раціонального управління, специфічні вимоги до керівника» слухачі Школи виконали вправу «Організаційні якості керівника закладу освіти», у ході якої зазначали, що сучасному керівнику нового тисячоліття  притаманні риси лідера інноваційних перетворень.

4160932d0fda6b1a42d0b39a67b95648.md.jpg

1e557350bf2fa3c763a606e3b6bb6674.md.jpg

4c84630abce3ec8e7c195e3af4fce773.md.jpg

17 квіт. 2024
Нарада із заступниками директорів ЗЗСО та методистами ЗПО
Відповідно до плану роботи відділу методичної та психологічної роботи відбулася нарада для заступників директорів закладів загальної середньої та методистів позашкільної освіти.

12 квіт. 2024
Ти як? Які слова допоможуть підтримати людину в пригніченому стані
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним.

12 квіт. 2024
Учні Бахмутського НВК№11 - учасники нетипового уроку в STEM лабораторії
3D-техніка – вже не фантастика. Ми живемо під час швидкого розвитку технологій, однією з яких є 3D-друк.